Anett0721

Regisztráció dátuma: 2016. április 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. április 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Nuxe Huile Prodigieuse EDP

Nuxe Huile Prodigieuse EDP
2021. április 10.

Nagyon finom, egy az egyben az olaj illata rajtam. Nyaralós, jóidős feeling, vidám leszek tőle. Tartóssága sem rossz, 5 órája rajtam és még intenzíven érzem. Az olajjal együtt használni pedig telitalálat lesz nyárra!

Nuxe Huile Prodigieuse Bőrápoló Száraz-Olaj Arcra, Hajra és Testre

Nuxe Huile Prodigieuse Bőrápoló Száraz-Olaj Arcra, Hajra és Testre
2021. április 10.

Imádom. Nekem az igazi nyaralás feelinget hozza mind az illata, mind maga a termék is. Kis mennyiségben fújom, így nagyon hamar beszívódik. Arcra nem használom, az arcom bőre nagyon érzékeny, hajra pedig van professzionális Mátrix olajam, de testápoló helyett csodálatos. Az illata nagyon hasonlít Guerlain Terracotta-jához, de idén megvettem az olajjal azonos illatú parfümöt is, hogy teljes legyen az illatélmény és még tovább érezzem.
A bőr puha lesz utána, és tényleg ha eltalálja az ember a mennyiséget (ki kell tapasztalni), pillanatok alatt beszívódik.

Guerlain L'instant Magic EDP

Guerlain L'instant Magic EDP
2021. március 11.

Tökéletesen kifinomult, lágy púderes illat. Az első pár percben éles és citrusos, de nagyon hamar lecsendesedik és nagyon-nagyon púderes lesz. Egy Chanel illatot képzelnék ilyennek, de természetesen Guerlain is van ennyire kifinomult. Nagyon egyedi és felismerhető, a mai cukorka trendhez képest (amit szintén szeretek) pedig főleg.