Anett0721

Regisztráció dátuma: 2016. április 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. április 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Guerlain La Petite Robe Noire EDT

Guerlain La Petite Robe Noire EDT
2020. március 28.

Rajtam teljesen olyan, mint YSL Cinema frissebb, gyümölcsösebb, tavaszi változata. Ami jó, mert a Cinema nagy őszi-téli kedvencem!
Féltem attól, hogy sokak szerint a rózsa, jázmin, alma a domináns, és rajtam ők nem tartós jegyek igazán. De szerencsére nekem cseresznyés mandula, kis füsttel, amitől nem cukorkás, hanem izgalmas és friss lesz.
Nagyon szerethető, szép és vidám illat, eddig 6-7 óra és még mindig érzem a csuklómon. (upd.: 10 óra után is olyan, mint az első fél órában!!) Tavaszra, nyárra fantasztikus választás!

Guerlain La Petite Robe Noire Ma Robe Petales Eau Fraiche

Guerlain La Petite Robe Noire Ma Robe Petales Eau Fraiche
2020. március 26.

A LPRN edt-vel nagy a hasonlóság, igazából mintha ikrek lennének, aprócska különbségekkel.
Ez az zöld verzió frissebb picit, kevéssé cseresznyés, de "zöldebb", és halványan a pisztácia is érezhető. Nem szeretem a zöld illatokat magamon, mert jellegtelen légfrissítő lesz rajtam az összes, kivéve őt, mert ő édes, és az édes illatok a bőrkémiám barátai. Tetszik, hogy nem gyümölcsös édes, hanem picit pisztáciásan, marcipánosan édes, mégis friss.

Yves Saint Laurent Cinema

Yves Saint Laurent Cinema
2020. március 24.

Kellemes, puha, meleg illat, mint egy bolyhos pulcsi. Az orrom viszont be tud tőle sokallni, így nem mindennapi parfümöm, de most kinéztem az ablakon, szakad a hó, mindent fehér takaró borít odakint, ezért egyszerűen "rámkívánkozott" a Cinema.
Akkor használom, amikor meleg, bújós, elegáns illatra vágyom, de mégsem a megszokott cukorfelhőimre (Angel, Wish, Flowerbomb), hanem valami tisztább, arisztokratikusabbra.

2020: 4 éve imádom. Az egyetlen virágos parfüm, amit hosszabb távon is szeretek magamon.