Anett0721

Regisztráció dátuma: 2016. április 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. április 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Chanel Coco Noir

Chanel Coco Noir
2022. május 15.

Volt Mademoiselle-em és Allure Sensuelle-em is. Első rajtam sajnos 1-2 hét után már kissé unalmas lett (pedig az elején pont ezerarcúsága miatt szerettem), a Sensuelle mély érzékisége pedig zavaró komorsággá változott. Most itt van Coco Noir, és benne érzem azokat a jegyeket, amelyek az előbbi kettőben megfogtak: a Mademoiselle citrusos frissessége és a Sensuelle mély eleganciája. Ez a kettősség végtelenül dögössé és egyben elegánssá teszi ezt a parfümöt, és rajtam szerencsére tartós is! Úgy érzem illik hozzám, eléggé skorpió jegyhez illő mint a külső, mint az üvegben rejlő illat.

Atelier Cologne Bohemian Orange Blossom

Atelier Cologne Bohemian Orange Blossom
2022. május 5.

Nagyon finom, narancsos-narancsvirágos illat, igazi vidámság! 2-3 óra rajtam, a 3. már nagyon halványan, de persze ez nem róható fel neki, hiszen nem egy edp. Édes is, citrusos is, meleg időben gyönyörű. Hidegben nem próbáltam, de mivel a tél nekem a narancs illat jegyében telik, ezért akár akkor is el tudom képzelni.

Atelier Cologne Vanille Insensée

Atelier Cologne Vanille Insensée
2022. május 4.

Rajtam inkább fehércsoki, vagy kakaós tejbevonó. Nem az a tipikus csokoládés illat, de nem is tiszta vanília, hanem olyan poros-cukros, valami szintetikus mellékzöngével. Bár, a Dr. Oetker zacsis Bourbon vaníliás cukor is ilyen,ha mélyen beleszippantok a zacskóba.
Nem rossz, de a kategóriában vannak azért finomabb vaníliák.