Anett44

Regisztráció dátuma: 2018. december 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. december 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Hautrein Pattanás Elleni Arckrém Szalicilsavval és Cinkkel

Balea Hautrein Pattanás Elleni Arckrém Szalicilsavval és Cinkkel
2020. április 26.

A bőröm napról napra szebb lett a rendszeres használatát követően. Nagyon szépen leviszi a meglévő pattánásaimat és kevesebb új pattanás jön (kb 1-2), mint ennek a krémnek a használata előtt. Gyorsan beszívódik és szépen lemattítja az arcot. Sokkal többet tett a szép arcért az én esetemben, mint a drágább arckrémek.

Balea Hautrein Pattanás Elleni Lehúzható Arcmaszk

Balea Hautrein Pattanás Elleni Lehúzható Arcmaszk
2020. április 26.

Nekem nagyon bevált ez a maszk, először úgy használtam, hogy két egymást követő este is felraktam és utána kezdtem növelni a napokat a két maszk használata között, így sokkal hamarabb elkezdett szebb lenni az arcom. Nem jött elő ujabb pattanás, lehúzta a pirosságot és nagyon sima lett utána az arcbőröm. 2x2 db-ot vettem és ez a mennyiségű maszk sokkal többet tett azért, hogy kevesebb pattanásom legyen, mint a többi drágább árkategóriás arckrém, amit próbáltam eddig.

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire
2020. április 26.

Valóban szépen leszedi a sminket, de nem csökkentette a faggyútermelést, a pattanások és mitessterek kialakulását az arcomon. Szerintem nem éri annyit amennyi az ára, a garnieres micellás víz is tökéletesen leszedi a sminkemet.