anett76

Regisztráció dátuma: 2011. február 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. február 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Dr. C. Tuna Teafa és Menta Fogkrém

Dr. C. Tuna Teafa és Menta Fogkrém
2019. június 17.

Szeretem, mert nekem fontos, h egy fogkrém fluorid és SLS mentes legyen. A multik által nyomatott fogkrémektől, szinte mindegyiktől az esti fogmosás után reggelre a szám belsejében kis fehér cafatokban jött le a bőr, gondolom lemarta a fogkrém... Ettől nincs ilyen problémám, meg úgy általában a natúr fogkrémektől sem szokott ez előjönni. Rendesen tisztít, kicsit mintha a fogínyvérzésemen is segítene. Csak az íze miatt nem kapja meg az öt csillagot. Az nagyon teafás, ha valaki szereti akkor nem gond, de én annyira nem vagyok oda érte. Viszont tovább tart a mentolos érzés, mint a másik szeretett fogkrémemnél (Neobio Varázsmogyorós), emiatt lehet, h újra fogom venni.

CD Milder Reinigungsschaum

CD Milder Reinigungsschaum
2019. március 28.

Nekem egy picit szárít, igaz, h rettenetesen vízhiányos a bőröm. A felhabosító pumpás megoldást viszont nagyon szeretem, sokkal kevesebbet használ így az ember belőle el egyszerre.

Aromax Szérum Moringaolajjal

Aromax Szérum Moringaolajjal
2019. március 28.

Vártam a Moringa illatát, sajnos hiába, csak semleges olajszaga van. A hidratáló hatása valamivel jobb, mint a Beauty nevű társáé, de ahhoz hasonlóan ez is inkább olaj, mint szérum.

1 MÁRKA

14 ÖSSZETEVŐ