anett76

Regisztráció dátuma: 2011. február 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. február 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Beauty of Joseon Apricot Blossom Peeling Gel

Beauty of Joseon Apricot Blossom Peeling Gel
2020. szeptember 24.

Imádom. Eddig a fizikai bőrradírokat szerettem, mert volt egy rossz tapasztalatom a Ziaja enzimes termékével, aminek semmi hatása nem volt. Na de ez! Gyengéden, de mégis hatásosan teszi a dolgát és varázsolja puhává az arcbőröm. Elég érzékeny és allergiás típus vagyok, viszont már az első használatakor sem bántott. Pedig csak az akciós ára miatt vettem meg, de biztos, h újra veszem és kedvet kaptam a márka többi termékének kipróbálásához is🙂

Dr. C. Tuna Teafa és Menta Fogkrém

Dr. C. Tuna Teafa és Menta Fogkrém
2019. június 17.

Szeretem, mert nekem fontos, h egy fogkrém fluorid és SLS mentes legyen. A multik által nyomatott fogkrémektől, szinte mindegyiktől az esti fogmosás után reggelre a szám belsejében kis fehér cafatokban jött le a bőr, gondolom lemarta a fogkrém... Ettől nincs ilyen problémám, meg úgy általában a natúr fogkrémektől sem szokott ez előjönni. Rendesen tisztít, kicsit mintha a fogínyvérzésemen is segítene. Csak az íze miatt nem kapja meg az öt csillagot. Az nagyon teafás, ha valaki szereti akkor nem gond, de én annyira nem vagyok oda érte. Viszont tovább tart a mentolos érzés, mint a másik szeretett fogkrémemnél (Neobio Varázsmogyorós), emiatt lehet, h újra fogom venni.

CD Milder Reinigungsschaum

CD Milder Reinigungsschaum
2019. március 28.

Nekem egy picit szárít, igaz, h rettenetesen vízhiányos a bőröm. A felhabosító pumpás megoldást viszont nagyon szeretem, sokkal kevesebbet használ így az ember belőle el egyszerre.

1 MÁRKA

14 ÖSSZETEVŐ