anett76

Regisztráció dátuma: 2011. február 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. február 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Prada Luna Rossa Ocean EDT

Prada Luna Rossa Ocean EDT
2021. október 9.

Csak kipróbáltuk férjem csulkóján, de még pár óra múlva is kellemesen érződött. Valahogy az jut eszembe róla, hogy ilyen az igazi férfi illata. Kifinomult, elegáns, sportos, udvarias, dögös... A mostanában megjelent férfi parfümök között nekem az egyik legjobb, sajnos ritkán találok olyat, ami nem hozza az ezt már éreztem valahol gondolatot, itt is megfordult a fejemben. Persze nagyon nehéz már ennyi termékből újdonságot alkotni, de ez egy nagyon jól sikerült darab.

Burberry Hero EDT

Burberry Hero EDT
2021. október 9.

Elsőre az jutott eszembe amikor megszagoltam, hogy nyers, erőteljes. Aki valamennyire ismeri az arcának választott Adam Driver munkásságát, annak írom, hogy telitalálat volt. Az illat is olyan, mint ő: nagyon erős a jelenléte, ami akár zavaró is lehetne. De ahogy telik az idő felfedezzük a finomságokat, "arcrezdüléseket", megérezzük az óriási belső energiákat amik kisugároznak és egyszer csak azon kapjuk magunkat, hogy még... Illatból is és Adamből is 😁

Beauty of Joseon Apricot Blossom Peeling Gel

Beauty of Joseon Apricot Blossom Peeling Gel
2020. szeptember 24.

Imádom. Eddig a fizikai bőrradírokat szerettem, mert volt egy rossz tapasztalatom a Ziaja enzimes termékével, aminek semmi hatása nem volt. Na de ez! Gyengéden, de mégis hatásosan teszi a dolgát és varázsolja puhává az arcbőröm. Elég érzékeny és allergiás típus vagyok, viszont már az első használatakor sem bántott. Pedig csak az akciós ára miatt vettem meg, de biztos, h újra veszem és kedvet kaptam a márka többi termékének kipróbálásához is🙂

1 MÁRKA

14 ÖSSZETEVŐ