anette09

Regisztráció dátuma: 2015. november 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. november 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Uriage Pruriced Krém

Uriage Pruriced Krém
2016. augusztus 29.

Viszketés ellen szuper, a nyári szúnyogcsípésmizériára ajánlották a gyógyszertárban. Valóban szépen csillapította a viszketést. Napégésre is próbáltam, ott is jól viselkedett. Ami viszont borzasztóan idegesít, hogy ahol bekenem, fehér foltot hagy maga után. Ezért ha például ha napégés esetén a teljes karomat bekentem, fehéres, száraz, porszerű réteg keletkezett rajta. Ez nagyon nem tetszik, egyébként jó kis termék.

Victoria's Secret Aqua Kiss Testpermet

Victoria's Secret Aqua Kiss Testpermet
2016. augusztus 2.

Nagyon szeretem ezt a testpermetet, finom illata van és viszonylag tartós. Nyáron, parfüm helyett tökéletes. Viszont, mivel elég borsos az ára, legközelebb csak akcióban veszem újra. Egyébként nem fogy olyan gyorsan, nekem az idei nyáron már bővel elég lesz:) Negatívuma (az árán kívül), hogy az összetevőiből adódóan, ha használat előtt szőrtelenítettem, vagy sebem/szúnyogcsípésem van, akkor csíp egy kicsit, úgyhogy erre figyelni kell.

Avon Nutra Effects Frissítő Arctisztító Gél

Avon Nutra Effects Frissítő Arctisztító Gél
2016. július 28.

Kipróbáltam, kellemes az illata, és tényleg jó érzés vele arcot mosni. Sminklemosáshoz nem használom, de a reggeli arcmosáshoz teljesen jó. Egyébként semmi extra, nem hiszem, hogy újraveszem.