anettg

Regisztráció dátuma: 2019. július 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. július 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Barry M Wildlife Eyeshadow Charity Palette

Barry M Wildlife Eyeshadow Charity Palette
2021. október 28.

Szerettem volna egy "nem hétköznapi" palettát, ezért a 4 fajta változatból a tobzoskára esett a választásom. Kifejezetten tetszik, hogy nem nagy és nem műanyagból van a csomagolás. A színek nagyon pigmentáltak, tartósak. A lost és timid árnyalatok kifejezetten visszafogottak, a poached is az egy kis tompítással. A többi színt csak nagy óvatossággal használom nehogy sok legyen, de azok is olyan szépek. Aki szeretne egy kis extrát azoknak kifejezetten ajánlom.
Külön érdekesség, hogy mindegyik paletta hátoldalán olvashatunk egy nyúlfarknyi történetet arról a veszélyeztetett állatról, amelyik a palettát ihlette. Illetve a termék megvásárlásával az ár egy részével támogatjuk ezeknek a fajoknak a megmentését.

Physicians Formula Rosé All Play Szemhéjpúder Bouquet Rosé

Physicians Formula Rosé All Play Szemhéjpúder Bouquet Rosé
2021. október 28.

A tetszetős színek, összetevők és az itt feltüntetett ár kb. feléért megvásároltam. A pigmentáltsággal és a színekkel nincs is gond, azonban a 4 csillámos árnyalatot nem igazán lehet használni. Konkréten nekem nem sikerül úgy feltenni, hogy utána ne csillogjon a bőröm, v. hosszútávon fent maradjon. Több fajta ecsettel, fixálóval próbáltam, talán ujjal ment a legkönnyebben beletapogatva az alapszínbe, ami már a szemhéjamon volt, de minden alkalommal csalódás volt. Lehet, ha megtalálnám a technikát, akkor többre értékelném, de így csak halovány 4*, de ha azt nézem a paletta 30%-a így kihasználatlan, ezért csak 3*. Remélem változik a véleményem és kap még + csillagot.

ColourPop The Child Szemhéjpúder Paletta

ColourPop The Child Szemhéjpúder Paletta
2021. október 28.

Soha nem próbáltam még a márka egyik palettáját sem, de az itteni fórumon, a Colourpop weboldalán lévő vélemények miatt még az áfa és vámszabályok módosítása előtt megrendeltem és épségben meg is kaptam. A színek megtalálhatók más Colourpop palettában is, de az eltalált marketing megjelenés okán nem volt kérdés a választás :) Kifejezetten tetszik, hogy kicsi és nem műanyag csomagolású. A színek elnevezése pedig briliáns, igazi grogu hangulat! Nekem mindegyik szín bevált, igaz a csillámosabbakat ritkábban használom. Különösen jó egyveleg a baby face, float your crib egy kis little frog csillogással.