Anettka

Regisztráció dátuma: 2013. december 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. december 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Himalaya Herbals Complete Care Teljes Körű Védelmet Biztosító Gyógynövényes Fogkrém

2018. december 18.

Szuper! Egy fél éve már csak ezt használjuk, mert elmúlt a fogérzékenység és a fogínyvérzés nálam is és a férjemnél is, az íze is rendben van, és nem mar mint a fene. Nagyon bevált, amíg lehet ezt fogom venni!

Schwarzkopf Beology Hidratáló Esszencia Hajpakolás

Schwarzkopf Beology Hidratáló Esszencia Hajpakolás
2018. december 18.

Végre! Ezt kerestem! A Gliss kur fújós hajbalzsamját használtam eddig, de az utóbbi időben már semmit nem ért a hajamnak,mert annyira gubancos lett és szárazabb, 10 perc csak a kifésüléssel ment el...Egyébként festett szőke vagyok. De ezzel egy perc és vizesen kifésültem, sima és lágy lett a hajam végre!!! :D Úgyhogy számomra tökéletes!

Kallos Elixír Hajszépítő Olaj

Kallos Elixír Hajszépítő Olaj
2016. február 10.

Csocsi! Természetesen én is azért rendeltem, mert itt elég sok pozitív visszajelzést olvastam. DE sajnos nekem negatív lesz a véleményem.
Hosszú, szőke, vékonyszálú hajam van, és a vége néha kócos. Hajmosás után is használtam, illetve kénytelen voltam minden egyes nap legalább egyszer használni, mert annyira nem ér semmit. Ugyanúgy összekócolódott a hajam vége pár óra alatt. Többet biztos meg nem veszem. Itt tényleg érvényes az olcsó húsnak híg a leve mondás. :/