Anettke

Regisztráció dátuma: 2014. január 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. január 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Kallos Chocolate Full Repair Shampoo

Kallos Chocolate Full Repair Shampoo
2019. február 7.

Nagyon bevált, bár eléggé zsírosodott tőle a hajam, de nem bántam, mert sajnos ez már csak ilyen...
Az illatát, kiszerelését imádtam. A Kallos egy nagyon megbízható márka ahhoz képest hogy szinte ingyen adják. Minden termékével meg vagyok elégedve.

Elfogyott, és jött utána egy Cien (lidl-ben kapható) ami annyira kimarta a fejbőröm hogy már hajmosás másnapján égetően viszket, pedig csumára le lett öblítve, az 1000%. Most két dolog lehetséges, visszatérek a kallosra, vagy pont ez váltotta ki, hogy abbahagytam a kallost.... Na ez sose derül ki! Légyszi, akinek volt tapasztalata, hogy leállt a kallossal és utána kicsattogott a fejbőre írjon rám! Nem valószínű amúgy, hogy ez így van, de ki tudja :P Köszi

Cien Sampon 7-Féle Gyógynövénnyel

Cien Sampon 7-Féle Gyógynövénnyel
2019. február 7.

Kb. 300 forintért vettem, mert mért ne, majd veszek másmilyet. Tetszett az illata, első alkalommal teljesen frissnek, dúsnak éreztem a hajamat. Utána jöttek a problémák. Kivarrasodott, viszketett a fejbőröm és képes leszenk sajnos kivágni a kukába, mert már a második nap nemhogy zsírosodik a hajam, de plusszban még korpás is lett és viszket mint az állat. Szóval kössz szépen.... Nagyon óvatosan próbáljátok ki, ha mégis ráveszitek a fejeteket. Inkább vegyetek valami drágábbat, de már bevált márkát.

Miss Sporty 24H Pump Up Booster Waterproof Mascara

Miss Sporty 24H Pump Up Booster Waterproof Mascara
2019. január 8.

Kb. 13 éves korom óta nem vásároltam ilyen rossz minőségű szempillaspirált. A keféje nagyon puha, viszont de rossz a kialakítása, vagy nem tudom, egyáltalán nem tudom szépen felvinni, mert szinte semmi nem is látszik... Nagyon hirtelen kellett egy szempillaspirál, megtévesztett a Rimmeles ScandalEyes külseje, és ennyi... Hogy mit fogok csinálni vele, azt még nem tudom, akinek van ötlete kérem, hogy írjon! :D

1 smink

1 MÁRKA