Anetty

Regisztráció dátuma: 2016. október 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. október 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Moyra Görögdinnyés Körömápoló Alaplakk

Moyra Görögdinnyés Körömápoló Alaplakk
2021. július 29.

Az illata nagyon hamar ellilan, és marad az erős lakk szag, de kézmosás után azt sem érezni már.
Amúgy eddig jól teljesít, én két rétegben vittem fel a körmeimre és az 5. napon is szépen kitart még, nem pattogott le. Szép egészséges fényt ad a körmöknek.
Legközelebb kipróbálom, hogy fölé kenek rendes színes lakkot is, reméljük azzal is ilyen sokáig kibírja.

Tetran Kenőcs

Tetran Kenőcs
2021. július 22.

Az egyik legjobb vény nélkül kapható kenőcs gyulladásokra.
A nagy lábujjamon a köröm mellett csúnyán begyulladt a bőröm és ezt kentem rá vastagon éjszakára majd leragasztottam sebtapasszal, hogy ne mázoljam össze az ágyneműt. 3 nap alatt teljesen lehúzta a gyulladást és nem is fájt már.

Orly Körömlakk

Orly Körömlakk
2021. július 20.

Már régóta szemeztem vele, de eredeti áron drágáltam a terméket. Nemrég egy weboldalon kiárúsítás alatt voltak a lakkok, így be is szereztem 3 félét. Lakkhoz képest nagy kiszerelés. Gyönyörű színei vannak, már elsőre is szépen fed, de mint minden lakk a 2 réteg adja a tökéletes fedést. Egy kicsit hígabb az átlagnál, de én szépen tudok vele dolgozni a körmömön. Kiváncsi vagyok mennyire marad tartós, a 3. napnál járok és eddig ugyanolyan szép.

Update: Sajnos le kell vonjak egy csillagot, mert az egyik árnyalat nagyon lassan szárad és minimum 3 rétegben kell felkenni hogy szép legyen, így viszont hosszú idő míg jól megszárad mindegyik réteg (min. 1,5 -2 óra).
Viszont a másik 2 szín jól bírja és gyorsabban is szárad, illetve elég 2 rétegben felkenni.