angela88

Regisztráció dátuma: 2016. október 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. október 18.
Bőrtípus: Száraz

1 ELADÓ KRÉM

Avon Perceive EDP

Avon Perceive EDP
2024. április 5.

Számomra ez egy kedves illat. Négy évszakosnak használom. Hűvös időben is abszolút megállja a helyét. Szeretem az édes illatokat, de reggel, mikor gondolkozom, mit fújjak magamra valahogy nem kívánom még az édességet. Ez a parfüm kifújáskor erős, borsos illatú (a borsos illatokat kifejezetten szeretem), és a bőrömön később beédesedik egy egyszerű vaníliás-krémes illattá. Azt amúgy kicsit sajnálom, hogy az alap illat így leegyszerűsödik. Sok parfümöm van, szinte naponta mást használok. Ez - avonos létére - a gyakrabban használtak között szerepel.

Tihanyi Levendula Manufaktúra Levendula - Jázmin EDT

Tihanyi Levendula Manufaktúra Levendula - Jázmin EDT
2024. április 2.

Több tihanyi illatom is van, ez a legkedvesebb közülük. Minap egy édesebb, vaníliás dezodorral egyszerre használta, és kicsit egy ilyen Kenzo Flower illathoz hasonló csapott meg a kettő keverékéből - amit egyébként szeretek. Emiatt plusz elismerés. Lágy, púderesen édes illat, akár még unisexbe hajló is. Nem mindennapi parfümöm, de ha visszafogottabb, semlegesebb illatot keresek reggel, akkor ezt szoktam magamra fújni. Nekem egy fújás elég belőle egy napra, esetleg egyszer frissítem.

Giorgio Armani Si EDP

Giorgio Armani Si EDP
2024. március 31.

Rossmannban próbáltam többször is. Első szippantás uncsi, nagyon édes, nem érdekel... majd ahogy telik az idő, finom, édes, süteményes, édességes illat, fanyar fás alappal, ami különlegesebbé teszi számomra a tucat édes illatoktól. Bár ezt is sokan használják, engem nem zavar, ha egyszer nekem is tetszik. És bár nem illenek hozzám az édes szexi illatok sem, mert szolíd, törékenyebb nő vagyok, mégis kedvelem az édes illatokat, mert jót tesz a hangulatomnak, és nem érdekel, ha más is ezt használja, ha magamon érezhetem nekem az a fontos.