angelavaradi

Regisztráció dátuma: 2018. október 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. október 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 4 eladás
Megnézem

Dora Natura Manker Testápoló Mandulavirág

Dora Natura Manker Testápoló Mandulavirág
2021. április 26.

Shopping napok alkalmával elsődlegesen MBD-et szerettem volna beszerezni, de egy csomag vásárlása jobban megérte és a csomaghoz hozzátartozott ez a testápoló is. Eléggé érzékeny, ekcémás bőröm van, de ez a krém abszolút nem irritálja. Imádom a marcipános illatát és, hogy pillanatok alatt beszívja a bőröm. A következő rendelésemhez már biztosan külön is hozzá fogom adni a testápolót :)

MAC Fix+ Vibes Mini Arcpermet

MAC Fix+ Vibes Mini Arcpermet
2021. március 24.

Kifejezetten nyárra az utazásokhoz vásároltam meg a citromsárga verziót. Szuper frissítő a hőségben és az illata is csodás plusz tetszik, hogy ilyen mini, így mindenhova tudom vinni :)

UPDATE: nagyon hamar elromlott a szórófeje, ami eléggé dühítő. Sajnos lezárt állapotban is folyik világnak, pedig nagyon szerettem volna szeretni :(

aussie Aussome Volume Sampon

aussie Aussome Volume Sampon
2021. március 24.

Akciósan vásároltam, gondoltam egy próbát megér, mert nem használtam előtte a márkától termékeket. Elsőre nagyon meggyőzött a sampon, szuper az illata, jól habzik. Vastag szálú, dús hajam van, amit nagyon puhává és fényessé varázsol napokon át. A volume hatást nem igazán tapasztaltam, de nem is hiányzik :)