Angelgirl

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Marion Aloe & Keratin Hajszínező Sampon

Marion Aloe & Keratin Hajszínező Sampon
2019. január 6.

Használtam már a padlizsán, a fekete és a sötétszőke színeket - ebben a sorrendben.
A padlizsán iszonyat király volt, nagyon szép színe lett a hajamnak. Akkor kicsit világosítva volt még, kb olyan alapra ment, mint a sötétszőke samponon a csaj haja.
A feketét vártam a legjobban, sose volt még fekete hajam, mert olyan nehéz megszabadulni vele. Gondoltam majd ezzel kipróbálom :D Ahha..... Nagyon szép extra sötét barna lett a hajam :D Szép volt, de nem fekete :/ Akkor már nem volt annyira világos a hajam, inkább egy sötétebb szőke, világosabb barna....
A sötétszőkével az volt a célom, hogy az eredeti hajszínemhez hasonló színt kapjak. Hát ez se jött össze :D Ettől meg olyan igazi barna lett a hajam... Nem olyan sötét, mint a feketétől, de nem is sötétszőke :)
Következő "áldozatom" a szőke lesz :D Kíváncsi vagyok mit fog csinálni a hajammal :)
Amúgy minden színt beszereztem, a padlizsánt és valamelyik vöröset 2x is :D :D
A vállig érő, közepesen sok hajamra 1 tasak elég.
Kb. 1-2 hónapig marad a hajamban 40-60 perces hatóidővel. Nem mosom addig, amíg tiszta nem lesz a víz, mert akkor reggelig ott állhatnék :D De nem fog össze semmit szárítás után sem. Szép egyenletesen kopik, nem foltos. Én imádom őket, mert így sokkal több hajszínt kipróbálhatok, mintha rendes hajfestéket használnék :)

Batiste Dry Shampoo Blush

Batiste Dry Shampoo Blush
2019. január 6.

Nekem a Batiste a kedvenc szárazsamponom, vagy ezt, vagy a cseresznyéset veszem, mikor hogy sikerül :D
A hatását imádom, nálam azt még egyik se tudta felülmúlni! Kicsit érzem a hajamban, de nem zavar, meg tartást is ad emiatt egy kicsit, ami meg nálam plusz pont :) Az illatát nem érzem olyan sokáig, szóval az nem zavar. A hajamban nem látszik meg. Az ára kicsit húzós, de a teljesítmény nálam maximális :)

Dove Derma Spa Uplifted+ Testápoló

Dove Derma Spa Uplifted+ Testápoló
2016. június 5.

Kellemes illata van, hamar beszívódik. Feszesítő hatását annyira nem tapasztaltam, de nem is emiatt kezdtem el használni :) Nekem jól hidratált, nem volt vele semmi bajom ^_^