angelina69

Regisztráció dátuma: 2016. december 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. december 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Lancôme Idôle

Lancôme Idôle
2022. május 21.

Végre, pár héttel ezelőtt sikerült egy kis gyári mintát szereznem belőle. Hááát. Nem rossz, de nekem nem olyan különleges. Csak egy sokadik rózsás illat. Enyhén gyümölcsös, aztán rózsa és rózsa (nem rossz), majd jön valami fanyar, ami nekem nagyon nem jön be. Rajtam púderesség sehol, csak egy minimális vaníliás édesség, ami szerencsére nem az a sütis fajta. Nyilván a bőrkémia lehet az oka, hogy rajtam nem úgy viselkedik, mint sokakon. A tartósságával nincs gond. Szerencsére nem is egy letaglózó illat. Inkább átmeneti időben használnám, ha megvenném. De nem fogom, nem illik hozzám. A pontozást nem csak az én ízlésemhez, hanem a cég eddigi illataihoz is mérem.

Avon Perceive Silk

Avon Perceive Silk
2022. május 21.

Tudom, hogy sokan nem szeretik a katalógus parfümöket. Én azért kipróbálom némelyiket, hátha mégis találok olyat, ami megtetszik. Ez a kis illat totálisan átlagos. Egy átlagos napon, a munkahelyen vagy jönni menni nagyon is megfelel. Friss, virágos, tavaszi illat. Nem zavar senkit, nem mászik a képébe senkinek. Kb. 3-4 órás tartóssággal bír. A 10 ml-s kiszerelés pár tavaszi hónapra bőven elég, főleg úgy, hogy mellette még más parfümöket is használok.

Chatler Boutique Vienna

Chatler Boutique Vienna
2022. február 27.

Már egy ideje kíváncsi voltam erre az illatra. Pontosabban az eredetijére, de nem akartam feleslegesen több ezer Forintot kiadni. Gondoltam, ha csak nagyjából hasonlít az eredetire, akkor is kapok egyfajta képet, ami alapján eldönthetem veszem vagy nem veszem a drágábbikat. A kérdés eldőlt. Nem veszem meg az eredetit. Nem azért, mert ez a másolat rossz, csak nem érzem magaménak az illatot.
Egy kicsit édeskés, friss fűszeres, picit kikacsingat a moha a pacsulival karöltve. Tényleg bőr illat, hasított bőr, picike virággal. Nekem kissé unisex jellege van. Nem egy csíkhúzós, nem egy letaglózó illat, de azért jelen van. Szerintem az ősz illik hozzá a legjobban, illetve a hűvösebb idő, akár ilyenkor is. Ez a másolat kb. 3-4 órán át volt igazán érezhető. Szerintem ennyit ár-érték arányban megér, nem várok többet. A csillagozás is ezt tükrözi.