angelina69

Regisztráció dátuma: 2016. december 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. december 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

CD Feuchtigkeits-Tagespflege Wasserlilie

CD Feuchtigkeits-Tagespflege Wasserlilie
2020. március 7.

Ezt a krémet hosszas böngészés után találtam. Már volt CD termékem és jól bevált az is. Ez nem kifejezetten könnyű állagú krém, ezért inkább átmeneti időben használtam. Akkor tökéletes volt. Nem nehezítette el, nem zsírosította a bőröm, nem okozott fura piros foltokat. Kellően hidratált, nem maradt utána húzó érzete a bőrömnek, pedig én már a vízhiányos bőrű korosztályhoz tartozok. Viszonylag gyorsan beszívódott. Szerencsére nagyon enyhe illata volt, ez is pozitív szempont volt. Nem szeretek túl illatosított termékeket használni, főleg az arcomra.

Luxure City Fantasy EDP

Luxure City Fantasy EDP
2020. február 29.

Úgy gondoltam nem költök több tízezer Forintot az eredetire, csak azért, hogy kipróbáljam, milyen lesz. Az eredeti Si Fiori-ból pici minta nem volt a drogériában, csak teszter. Azt kipróbálva tetszett, de azért egy-két fújásból nem vettem meg. Az anya illat nem tetszett. Többen dicsérték már a Luxure cég termékeit, így gondoltam kipróbálom a másolatot, legalább nem bukok anyagilag akkorát. Nekem nem okozott csalódást. Nyilván nem várok olyan minőséget, tartósságot, mint az eredetinél. Ez egy kellemes rózsás illat. Nem az üde rózsa, hanem egy édes, vaníliás rózsa. Édessége ellenére nem nyomasztó, nem fullasztó. A melóhelyen az egyik kolléganőm megkérdezte, hogy ez Si. Felvilágosítottam, hogy nem egészen. Nem tudom különösebben összehasonlítani az eredetivel, de önmagában nézve jó illat. Inkább hűvösebb, átmeneti időben fogom hordani, mert a melegben már kellemetlen lenne.

Lacoste Eau De Lacoste Sensuelle

Lacoste Eau De Lacoste Sensuelle
2020. január 6.

Ez az illat is már piszkálta egy ideje a fantáziámat. Ha betévedtem a városunkban lévő egyetlen nagyobb drogériába, akkor a teszter vagy üresen állt a polcon vagy sehogy. Vakon nem mertem megvenni. Aztán netes böngészésemkor az egyik webáruházban sok olyan illat gyári mintáját leltem, melyekre már régóta evett a fene. Ez is köztük volt. Nekem ez egy addiktív illat. Édes, de nem cukorkásan, nem tolakodóan, nem közönségesen. Enyhén aromásan édes. Lehet, hogy a bors adja neki azt a fajta pikantériát. Ennek az illatnak van karaktere. Rajtam a virágos jegyek alig-alig jönnek elő. Inkább, mintha egy picit mogyoróra emlékeztető illat szállna. Nekem az elejétől a végéig tökéletes volt. Nem kellett várnom, hogy majd 1 óra múlva jó legyen. A mérték persze nagyon fontos itt is, mert ezt is, mint az édes illatok többségét, túl lehet fújkálni. Alapból max karnyújtásnyi szillázzsal bír. Egyértelműen hideg és hűvös időben adja ki magát igazán.