angelina69

Regisztráció dátuma: 2016. december 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. december 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Blumarine Innamorata

Blumarine Innamorata
2019. szeptember 14.

Amikor magamra fújtam, és megéreztem az illatát, becsuktam a szemem. Napfény, kellemes meleg, enyhe hűs szellő, gurulok a biciklivel, nevetés. Citrusok illata, könnyedén édeskésen. Krémes illatú fehér virágok. Erdő mellett tekerek, megcsap a fák enyhén kesernyés illata. Harmónia, felszabadultság. Gyógyír a léleknek.

s.Oliver Black Label Women EDT

s.Oliver Black Label Women EDT
2019. szeptember 10.

Még tavasszal fedeztem fel ezt az illatocskát. Ahányszor betettem a lábam valamelyik drogériába, mindig erős késztetést éreztem, hogy magamra fújkáljak belőle. Azonban a megvételére már egy idő után nem éreztem olyan nagy késztetés.
Ez az S.Oliver illat is hozza a márkára jellemző visszafogottságot. Ugyanolyan diszkrét illat, mint a többi. Kicsit középszerű, de mégis vidám és viselhető. Nem teheti meg mindenki, hogy drága illatokkal kényeztesse magát. Bár sok év alatt lejött, hogy nem az ára határozza meg, hogy egy illat tetszik-e nekem vagy sem. Erről az illatról nem volt rossz benyomásom. Egyszer a White Tea-val is összehasonlítottam, mert az is tetszett, de végül ez inkább az én ízlésem. Ez egy friss (először citrusos), aztán üde, könnyed, gyümölcsös-virágos illat. Enyhén édeskés jegyekkel megbolondítva. Visszafogott szillázs, átlagos tartósság. Kellemes, nem zavaró. Nekem tavaszt és nyarat idéz. Ha párhuzamba állítom, akkor: Mexx Woman. Olyan egyszerűen nagyszerű...

Clinique Aromatics Elixir

Clinique Aromatics Elixir
2019. szeptember 4.

Ez az illat a Clinique cég második illata, amivel próbálkoztam. A hiba biztosan bennem van. Pontosabban az ízlésemben. Nekem ez nem jött át. Nem azt mondom, hogy rossz, csak nem az én ízlésem. Az, hogy eltér a trendektől, a korának köszönhető. Az, hogy még mindig közönsége van, a nők sokszínűségének köszönhető. Nekem ez egy nagyasszonyos illat. Virágos, enyhén édeskés, kicsit kesernyés, és egyben aromás, erőteljes illattá vált rajtam. Nem tartom egyértelműen női illatnak. Lehet, hogy az a fajta kesernyés, kicsit gyógynövényes aroma az oka. Tartósságára nem lehet panasz, minőségi munka. Szillázsa is kb. kartávolság. Szerintem az átmeneti időt kedveli. Érdekes, amikor rajtam volt, mindig Elizabeth Taylor illatai jutottak eszembe. A különlegességekre vágyóknak érdemes kipróbálni.