angelina69

Regisztráció dátuma: 2016. december 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. december 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Givenchy Irrésistible Givenchy

Givenchy Irrésistible Givenchy
2021. május 26.

Úgy tűnik számomra, hogy nálam most éppen a Givenchy a nyerő. Nekem ez az illatuk is telitalálat lett. Meglepetésemre ugyanaz a három ember készítette, mint az L'Interdit Edt.-t. Ez a szép, minimalista üveg egy isteni, könnyed, enyhén édeskés, picit púderes hatású virágos (rózsás)-fás-gyümölcsös illatot rejt. Annyira puha, simulós, elegáns. Nincs benne fémesség, él, nincs keserűség. Én biztosan tavasszal vagy nyáron viselném, mikor még nincs kánikula, de szépen süt a nap. Visszafogott illat, ami kb. 5-6 órára megszépíti a napom, után érdemes frissíteni.

Givenchy L'interdit EDT

Givenchy L'interdit EDT
2021. május 26.

Nagyon, de nagyon szép illat! Igazi nőcis költemény. Magabiztos, mégis nőies nőknek. Előre elnézést kérek attól, aki nem szereti a korosztályos besorolást. Ez tényleg nem tinédzser lányok illata. Nevetséges lenne egy tizenéves lányon. Még azt hinnék, hogy idősebbnek szeretne látszani, és az anyukája parfümjét fújta magára. Megnéztem a Fragranticán, melyik orr áll az illat mögött. Kiderült, hogy hárman voltak. Szép munka volt.
Az illat édes fehér virágos, pézsma, vetiver és pacsuli nagyon szép arányokkal kiegyensúlyozva. A virágok édességet (nem szirupos), a pézsma krémességet, lágyságot, míg a vetiver és a pacsuli markánsabb alapot adnak az illatnak. Az összhatás elbűvölő. Figyelemfelkeltő, karakteres, de nem tartom tolakodó (spricc kérdése, max. 3) illatnak. Tény, hogy a szillázsa minimum kartávolságnyi, visszafogottságról nem beszélhetünk. Azonban két fújást követően nem okozott semmi kellemetlenséget. A tartóssága rajtam kb. 5-6 óra. Inkább átmeneti időben használnám. Rajtam egyetlen dolgon csúszott el mégis. A leszáradásában enyhén kesernyés jelleget öltött. Ennek ellenére megadom neki a maximumot. Az EDP-t nem próbáltam, de arról is sok szépet mondtak.

Lacoste L.12.12 Rose EDT

Lacoste L.12.12 Rose EDT
2021. május 26.

Ó, nahát, ez annyira szeretnivaló! Igazi tavaszi-nyári könnyed, üde illat. Enyhén édeskés, picit zöldes, a rózsa és a frangipáni rajtam annyira összeolvad, hogy nem kimondott rózsa, inkább csak rózsás illat. Abból sem az a fejfájdítós, világból kiüldözős. Visszafogott szillázs, közepes tartósság. Ha nagyon kekeckedős lennék, akkor mondhatnám, hogy tucat. Engem mégis megfogott.