angelina69

Regisztráció dátuma: 2016. december 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. december 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Lacoste Eau De Lacoste Sensuelle

Lacoste Eau De Lacoste Sensuelle
2020. január 6.

Ez az illat is már piszkálta egy ideje a fantáziámat. Ha betévedtem a városunkban lévő egyetlen nagyobb drogériába, akkor a teszter vagy üresen állt a polcon vagy sehogy. Vakon nem mertem megvenni. Aztán netes böngészésemkor az egyik webáruházban sok olyan illat gyári mintáját leltem, melyekre már régóta evett a fene. Ez is köztük volt. Nekem ez egy addiktív illat. Édes, de nem cukorkásan, nem tolakodóan, nem közönségesen. Enyhén aromásan édes. Lehet, hogy a bors adja neki azt a fajta pikantériát. Ennek az illatnak van karaktere. Rajtam a virágos jegyek alig-alig jönnek elő. Inkább, mintha egy picit mogyoróra emlékeztető illat szállna. Nekem az elejétől a végéig tökéletes volt. Nem kellett várnom, hogy majd 1 óra múlva jó legyen. A mérték persze nagyon fontos itt is, mert ezt is, mint az édes illatok többségét, túl lehet fújkálni. Alapból max karnyújtásnyi szillázzsal bír. Egyértelműen hideg és hűvös időben adja ki magát igazán.

Avon Encanto Alluring EDT

Avon Encanto Alluring EDT
2020. január 6.

Katalógus illathoz képest egyáltalán nem tartom rossznak. Avontól nem várok Guerlain jellegű illatokat, butaság lenne. Nekem szerethető, bájos illat. Olyan jó odabújni típus. Tényleg lédús a körte az elején. Aztán könnyed, puha édeskés illattá válik. Viszonylag kis aurával rendelkezik, belefulladni nem lehet (persze ez adagolás kérdése minden esetben). A kíváncsiságom persze odáig vitt, hogy megrendeltem, mert nagyon baráti áron adták. Nem bántam meg. Szerintem inkább a hűvös, mint a hideg idő kedvez neki. Melegben nem tudnám elképzelni, bár, ha majd esetleg még marad belőle májusig, akkor meglátom.

Avon Attraction Sensation for Her

Avon Attraction Sensation for Her
2019. december 27.

Már megvan egy ideje. Csak 10 ml-s. Nem igazán fogy. Az első 10-15 perc rajtam nagyon szép. Üde, friss, roppanós. Aztán csak szilva bőrrel fával. Talán valahol elrejtve némi virágosság. Nem találom pasisnak, de persze nem is az a fajta cukorkás, vaníliás édesség, melyre mostanában sokan vevők. Nem egy tündi-bündi illat, inkább komolyabb, mint egy Beethoven szonáta. Az átmeneti idő kedvezett ennek az illatnak a legjobban. A hidegben nagyon karcos lett rajtam. Nem harsány, de jelen van. Szerintem, akivel harmonizál, azon szép illattá válhat.