Angelless

Regisztráció dátuma: 2015. október 22.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. október 22.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Aromax Hyaluron Szérum Xylitol Glucose Hatóanyaggal

Aromax Hyaluron Szérum Xylitol Glucose Hatóanyaggal
2024. január 18.
(!)

Tesztelésre kaptam még tavaly ősszel, nagyon köszönöm!
Csak azért most véleményezem, mert többször is nekifutottam a használatának ez idő alatt.
Az állaga valahol a vizes tej és a gél között van. Könnyen kenhető, ragacsos, hamar beszívódik, de ragacsos is marad. Arckrémmel, sminkkel viszont nem veszik össze, ez nagy plusz. Az illata kissé gyógyszertári, de nem igazán zavar.
Felkenés után szépen összehúzta a pórusokat és kisimította az arcom, a hidratálása ősszel jó volt, télen már kevésbé. Viszont ami miatt abbahagyogattam a használatát, az a pattanások megjelenése. Voltak kicsi, de nagyobb, fájdalmas pattanások is. Hialuron szérum miatt alakulnának ki pattanások? Furcsállom. Simán lehet, hogy valamelyik összetevője komedogén, vagy esetleg az én bőröm nem szereti kifejezetten.
Sajnáltam, mert jobban tetszene egy ilyen picit "testesebb" szérum, mint egy vizes hialuron.
Őszintén, a tapasztalatnak örülök, viszont magamtól nem venném újra.

Zara Red Temptation for Her

Zara Red Temptation for Her
2024. január 4.

Sajnos zaráshoz képest tartós illat. Nézd végig a véleményeket, az ember vagy imádja, vagy utálja.
Én az utóbbiakhoz tartozom, pedig nagyon szeretem a különleges (főleg gourmand, nagymamás, szúrós, poros) illatokat.
Soha nem szagoltam az 540-et, de nem is szeretném, ha ehhez hasonló. Egyszerűen rossz kedvem lesz, ha ezt viselem, levisz az életről; tök ritkán mosok le parfümöt magamról, de ezt 2x is le kellett (szóval becsületesen próbáltam ismerkedni ám vele!). Hidd el, hogy aki azt mondja, hogy patikaszagot érez, az tényleg azt érzi. De ettől olyan szép, hogy milyen sokfélék vagyunk! :)
2 csillag az összetettsége és a tartóssága miatt.

Lancôme Magie Noire EDT

Lancôme Magie Noire EDT
2024. január 3.

2024. 01. 03.:
Csak azért jöttem, hogy megint kifejezzem, hogy mennyire szeretem. :) Top 10 kedvencben biztosan ott van nálam. A tartósságához szerettem volna még hozzátenni, hogy nem 4 óra hossza, van ez 6 is, de lehet, hogy 7!

2023. 03. 23.:
Áh, szerintem nem olyan durván büdös/nagyasszonyos/mágikus. :)
Pár éve volt belőle egy kis mintám, és akkor eldöntöttem, hogy majd kell belőle nagyobb, mert ez a legsötétebb parfüm (a Poisonnél is sötétebb), amit éreztem. Aztán hogy hozzám került egy fújós, rájöttem, hogy emlékeimmel ellentétben gyenguszka.
A rengetegféle összetevő ellenére (rózsák, málna, méz, nárcisz, pacsuli, vetiver stb.) nagyon szép összképet alkot, nem esik szét. Olyan, mint egy gondosan bekötögetett fűzős illatos fekete bőr csizma. Bár nekem nem zölden nyit, hanem poros rózsásan. Hálistennek a mézet nem érzem ki belőle, azzal ki lehet kergetni a világból.
Szerintem nem őszi illat, hanem téli, abból is a hidegebb napokon muzsikált rajtam jól. Főleg, amikor esett a hó és roppanósan hűvös volt a levegő. Sajnos rajtam nem tart ki egész nap, kb. 4-5 órát bír, inkább 4-et. A kabáton viszont másnap is érezni, ha jól beleszagolok.
Egyébként nagyon megszerettem. Ha elfogy a fújós biztos hogy hiányolni fogom a kollekciómból.