Angelless

Regisztráció dátuma: 2015. október 22.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. október 22.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 13 vétel
Megnézem

Agent Provocateur L'agent

Agent Provocateur L'agent
2019. szeptember 21.

Sajnos nekem csalódás ez a parfüm. Nagy reményekkel szereztem be belőle egy fújóst a leírás és a kommentek alapján. Bírom a különleges, nehezen viselhető illatokat. Azt hittem, ez is olyan lesz, hogy kifújod és "pfú!", kapkodsz a levegőért.
Hát kifújom és érzem ezt a tömjénes dolgot, jobb lenne talán, ha nagyobbat ütne. Olyan a fejillata, mint a Play Doh gyurmának (nem viccelek!) vagy valami új kínai ruhának. Lecsengése után mikor megjelenik rajtam a jázmin, kifejezetten kellemes tud lenni. Ilyenkor lehetne nagyobb a szillázsa, valószínűleg emiatt nevezik olyan "szexi" illatnak...
Aztán fogja magát és szinte eltűnik onnan, ahová fújtam.
Az én bőrömön ebből a parfümből hiányzik valami. :/ És a tartóssága is hagy kívánnivalót.

Estée Lauder Cinnabar

Estée Lauder Cinnabar
2019. szeptember 20.

Itt az ősz meg a tél, gondoltam, szeretnék egy pár szezonillatot. Megszereztem ezt, és kábé nincs is több vágyam.
(Nekem ez a parfüm az YSL Obsessionre hasonlít leginkább.)
Tartós, körbelengős illat, olyasfajta, amit este munkából hazaérve még érez a nyakadon a párod köszönéskor. Nyáron nem fújnám magamra.
A barackot nem érezni kifújáskor, inkább valami különleges fűszeres-fahéjas szilva illatot.
A szantál, a tömjén és a benzoin az, ami lecsengés után a legjobban párolog rajtam, a virágok szinte alig jelennek meg, nyilván emberfüggő.
Imádnivaló parfüm, nem unalmas egyáltalán, nem csak egy lineáris fahéjas szilva illat. Napközben muszáj figyelned rá, ahogy alakul az illatfelhő, egyszerűen nem tudsz nem figyelni rá, és mások sem.
5 csillag mert kellemes kis utazás a Cinnabar. :)

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2019. július 31.

Talán 4.-et vettem újra idén, nemsokára jön az 5.
Most vagy alapból lassan fogy, vagy én használom ilyen intenzíven, nem tudom. Csakis szem alá érdemes használni, máshol nagyon hamar cakey lesz! Nyilván van, aki elkezdi korrektorként is használni, arra viszont nem jó.
Fedése majdnem tökéletes számomra, eldolgozhatósága 5* (de tényleg), ára akciósan 5*, a legtöbb púderrel jól viselkedik; az árnyalatokat tekintve...dobhatnának ki egy világosabbat is szerintem -- oké, hogy a 00 az Ivory, de annál is világosabbat .
Tudom, hogy nagyon sokszor újra fogom még venni, nem sok concealert próbáltam még ki, de mindenképpen ez a legjobb, most úgy érzem, más nem kell szem alá. Az ára miatt leveszek egy csillagot gondolatban, de csak gondolatban.

Update: megvettem az 5. újat, talán 2-3 hétig használtam különféle concealer-eket, még mindig ez az, ami a legjobban bevált.