Angelless

Regisztráció dátuma: 2015. október 22.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. október 22.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Mancera Sand Aoud

Mancera Sand Aoud
2021. április 20.

Amiket én legjobban érzek belőle: tömjén, pacsuli, kis rózsa.
Mielőtt elolvastam, mikből áll, azt mondtam, hogy ez egy narancsos-dohányos parfüm., meg hogy egy az egyben Jungle L'Elephant. Kifújáskor ugyanis egy citrusos csípősséget érzek benne. De így, hogy látom a tömjént, már mindent értek.
Nagyobb szillázsú, fullasztó parfüm, olyan 5-6 óra hosszáig éreztem az illatát. Az első kifújáskor belefájdult a fejem, annyira szúrósnak éreztem.

Ez a parfüm az én orromnak: Cinnabar keveredve az Agent Provocateur L'Agent-jével. Vagy a már említett Jungle L'Elephant egy kis plusz tömjénnel.
Tudom, hogy nem tavaszra/nyárra kellett volna megvennem, mert érződik rajta, hogy ez télen szuperálna a legjobban, de így alakult.
Nem ismertem ezt a márkát, így pozitív csalódás.

Ja most látom, hogy uniszex parfüm. Ezt speciel nem tudnám férfin elképzelni.

Nuxe Crème Prodigieuse Boost Energizáló Bőrkiegyenlítő Koncentrátum

Nuxe Crème Prodigieuse Boost Energizáló Bőrkiegyenlítő Koncentrátum
2021. március 12.

Nagyon sokáig kitart a 100 ml, már nem is emlékszem, mikor vettem (talán tavasszal), és még csak most hagytam el a felét!
Gél állagú, szép aranyló színe van, csillámok (vagy mik) is vannak benne. Felkenés után hamar beszívja a bőröm. Kellemes illata van.
Van egy pórusösszehúzó hatása, és egy kicsit ragacsos tud maradni a bőr utána. Smink alá tökéletes volt a nyáron. Azt írja, hogy C-vitamin és hialuron is van benne, és egy kicsit tényleg éreztem a bőrkiegyenlítő hatását.
Sajnos viszont úgy tűnik, mostanra megszokta a bőröm ezt a krémet. Plusz beteg is voltam, aminek a hatása a bőrömön is meglátszik, és ez a krém már nem tetszett az arcomnak.
Újravenni a közeljövőben nem fogom, de egy nagyon jó társ volt ez a krém nyáron, azt hozta, amit szerettem volna tőle. A pumpás adagolóért plusz pont jár.

Update kövi év március: még MINDIG van benne!
Mivel nem büdi, és az állaga sem változott, úgy gondoltam, ismét elkezdem használni, most, hogy kezd melegedni az idő.
Hidratálókrém alá használom. Azonnal beszívta a bőröm, szinte rám szólt az arcom, hogy "na végre, hol volt már ennyi ideje ez a cucc?!". :)
Egy szónak száz a vége: próbáljátok ki.

Eucerin Hyaluron-Filler Éjszakai Bőrmegújító Peeling és Szérum

Eucerin Hyaluron-Filler Éjszakai Bőrmegújító Peeling és Szérum
2021. február 28.

Ingridtől vásároltam pár mintát, hogy kipróbáljam (köszönöm!) ezt, és az egyik Eucerin hidratáló krémet.
A hidratáló krémeket anyukámnak adtam, ezt viszont úgy gondoltam, kipróbálom én, ő úgysem híve az ilyesmiknek.
Eddig én sem voltam, ez a leges-legelső kémiai hámlasztó, amit kipróbáltam.
Az illata nagyon tetszik, az állaga is egész jó, jól el lehet dolgozni a bőrön.
A hatását már az első egy-két használatkor észrevettem, sokkal tisztább lett a bőr, valóban simább textúrájú, kicsit bizsergette (?) is. A mindennapi használatot én is soknak éreztem, így minden másnap használtam. A foltokat minimálisan halványította, igazából egységesebbnek tűnt a bőr tőle.
Nem tudom pontosan leírni az érzést, amit adott, de nagyon szeretném majd a későbbiekben újravásárolni, immár teljes kiszerelésben. Majd egyszer rászánom magam.