Angelless

Regisztráció dátuma: 2015. október 22.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. október 22.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Megnézem

Helia-D Cell Concept Hidratáló Szérum Normál/Kombinált Bőrre 35+

Helia-D Cell Concept Hidratáló Szérum Normál/Kombinált Bőrre 35+
2022. május 19.

Elfogyott a B-bomb, és valami olcsóbb drogériás terméket kerestem, amiben van más is, nem csak niacinamid.
Pozitívumok: nekem is tetszik az állaga, gyorsan beszívódik, egy kicsit hűsít, megnyugtatja a bőrt, a hialuronsav hatása: valamennyire feltölti az arcbőrt; kánikulás napokon magában, hidratáló nélkül is elég lehet ez a szérum; az ára sem vészes.

Negatívumok: az adagolója akad, így mindig óvatosan kell nyomnom, nehogy kilője valahova a krémet; az illatával én speciel nem tudok megbarátkozni; néha kukacosodik a homlokomon; furcsamód jobban nő a szemöldököm és sajnos a bajszom is, mióta használom; nekem nem elég benne se a hialuronsav, se a niacinamid; nem szebb tőle a bőrképem, ragyásabb lett és pattanások is keletkeztek (semmit nem változtattam a rutinomban, csak ezt).

Összességében ismét egy Helia D termék, amiben csalódtam. Azt, hogy egy sokat ígérő termék mégsem váltja be az ígéretét, esetleg az alacsony ára ellensúlyozza.
Nem fogom újravenni, és keresek más niacinamidos terméket.

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb
2022. április 6.

Most értem az üveg végére.
Hálistennek én sem "selejt" üveget kaptam, végig a helyén maradt az adagoló. Nekem egy kicsit túl folyékony a formulája.
A pórusaimat mindig összehúzza szépen, kicsit összerántja az arcom, illetve az orrom körüli rozaceás részt meglepően szépen halványította!
Egységesült a bőröm tőle egy kicsit, néhány pattanás után maradt foltot is elhalványított.
Aminek még nagyon örültem: ha kijött egy pattanás, akkor oda este egy picit koncentráltabban kentem ebből a termékből, és két nap kellett minden pattanásnak, hogy nyoma se legyen. Kicsit szárít, de még mindig a téli arckrémemet használom, így ezzel most nincs gondom.
Ár-érték arányban megfelelő, sokáig kitartott.

Nem tudom, hogy újraveszem-e, mert most valami hialuronsavas és egyben niacinamidos terméket keresnék.
Amit megtanított nekem ez a szérum, hogy a bőröm iszonyatosan szereti a niacinamidot (kinek mi, ugyebár), és mindig kell lennie a rutinomban.

ja még egy valami, nem barátkozott össze a retinolszérummal

Yodeyma Iris EDP

Yodeyma Iris EDP
2022. február 11.

Nemrég jött meg, minit rendeltem, mert féltem, hogy nem a stílusom. Be is igazodott a félelmem. Este fújtam magamra kettőt, és még lefekvéskor is fulladoztam benne.
Persze, pozitívum, hogy tartós, és személyes probléma, hogy nem jött be az illat.
Friss, fehér virágos, kedves tavaszi illat. Keresni akartam tavaszra valami ilyesmit, de rájöttem, hogy nem bírom elviselni. Túl vidám 😆
Ettől függetlenül 5*, mert ár-érték arányban nagyszerű.