Angelless

Regisztráció dátuma: 2015. október 22.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. október 22.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

NYX Soft Matte Lip Cream

NYX Soft Matte Lip Cream
2020. május 9.

Szép árnyalatai vannak, viszont nagyon foltos. Utána meg elkezd szétfolyni az ajakredőkben, át a bőrre. Aztán iszol, és a fele már le is kopott.
Az illatát meg az árnyalatokat tényleg szeretem, de alig nyúlok hozzá, mióta megvan. Nem erre számítottam.

Sleek Vintage Romance I-Divine Paletta

Sleek Vintage Romance I-Divine Paletta
2020. április 7.

Sok fölösleges maszlagot írtam a véleményezésbe, azokat töröltem.
A fehér, a kék és 1-2 lila szín nagyon "kemények", nehéz őket megfelelő erősségűre varázsolni, vagy csak én vagyok türelmetlen...
A három arany-féle szín a felső sorban egy álom, nagyon krémesek, tartósak, ezt használom legtöbbet, ha ezt a palettát felnyitom.
Az utolsó két szín, a fekete és a burgundi ugyanolyan parádés mint az arany, nagyon kis kellemes állaguk van és érdekes csillogásuk, nagyon tetszenek, ezeket is gyakran építem a sminkembe.
Továbbadtam, olyasvalakinek, aki hátha jobban hasznát veszi ennek a palettának. Az egy nagyon jó pont, hogy néhány púdere vetekszik a Tati palettáéval.

L'Oreal Rouge Signature Matte Liquid Lipstick

L'Oreal Rouge Signature Matte Liquid Lipstick
2020. március 15.

Sokáig szemeztem vele a boltban, kicsikét drágálltam, de azért swatcholtam egyet a kezemre, és jólesett látni, hogy alig tudom levakarni magamról. :)
A legsötétebb lila árnyalatot vettem meg. Eddig ez a legjobb szájfényem, ami valaha volt. A textúrája kicsikét vizesnek tűnik, de nagyon pigmentált. A tartóssága pedig... ebéd után mentem a szájfénnyel a fürdőszobába a szokásos kis újrakenésre, és szinte semennyit se kopott! Pislogtam magamra egy pár másodpercig, hogy véééégre, megtaláltam. Lemosás után ez a lila hagy egy kis rózsaszínes-fuksziás árnyalatot a szájon, nekem az is tetszik. Mint minden matt szájfény, így ez is szárít kissé, de egyáltalán nem durva.
Így nézve már az ára sem olyan vészes, de azért megvárom a következő akciót, hogy a bordó színűt is megvegyem.