angelscrime

Regisztráció dátuma: 2011. december 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. december 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Missha Super Off Cleansing Oil - Blackhead Off

Missha Super Off Cleansing Oil - Blackhead Off
2020. március 7.

Double cleansinghez tökéletes olajos lemosó, nagyon szépen fellazítja és lehozza még az erősebb sminket is (pl. Estée Lauder DW alapozó, vízálló tus, szempillaspirál). Kombinált bőrre tökéletes, nem tömíti el a pórusokat, és nálam érzékenységet sem okozott. Ki fogom próbálni a többi típusát is.

Vichy Dercos Micro Peel Korpásodás Elleni Peeling Sampon

Vichy Dercos Micro Peel  Korpásodás Elleni Peeling Sampon
2017. augusztus 10.
(!)

Első benyomásról szeretnék beszámolni, huzamosabb használat után frissíteni fogom a véleményemet. Első használat teljesen pozitív volt, könnyen adagolható a "patika" illatú, szemcsékkel dúsított gél, kevés is elég belőle, nagyon jól habzik. Rajta kell hagyni a fejbőröm pár percig, ez alatt bizsergető érzést vált ki, az Alpecin koffeines szérumjához tudnám hasonlítani. Könnyen kiöblíthető, a szemcsék nem ragadnak a hajszálak közé, és a folyó vízben sem vettem észre, így ezek valószínűleg feloldódnak a masszírozás, öblítés során. Jól tisztított és nincs viszkető érzésem tőle, a hajamat pedig szerencsére nem szárította ki, ettől féltem egy kicsit.

Mizon Skin Power Original First Essence

Mizon Skin Power Original First Essence
2017. július 22.

Sokáig nem értettem, hogy miért szükséges az esszencia az arcápolási rutinba, de örülök, hogy győzött a kíváncsiságom és megrendeltem ezt a kis kincset, mert sokat javított a bőrömön (amiről sok küzdelem után már azt hittem, jó állapotba került). Ezeket az összetevőket egyenetlen bőrre találták ki, szuper jól hidratálja és kisimítja a bőrömet és szerencsére B3 vitamin is helyet kapott benne, így a faggyútermelésre is érezhetően pozitív hatással van. Rendkívül gazdaságos, alig fogy, pedig az arcomon kívül nyakamra, dekoltázsomra is használom esténként, nagyon sokáig elég lesz így. Azt hiszem, ha két dolgot ajánlhatnék egy bőrápolási "kezdőnek", akkor a kémiai hámlasztó és az esszencia lenne az, jelen esetben ez.

7 ÖSSZETEVŐ

Ethylhexyl Hydroxystearate Benzoate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen