angelscrime

Regisztráció dátuma: 2011. december 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. december 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Eucerin DermoPure Bőrmegújító Szérum

Eucerin DermoPure Bőrmegújító Szérum
(!)

Szintén a trnd jóvoltából próbálhattam ki a DermoPure termékcsaládot. Eddig nem próbáltam Eucerin termékeket, de most nagyon-nagyon pozitív volt az első pár hét tapasztalata, szét fogok nézni a márka kínálatában.

Az első héten nem igazán vett le a lábamról, ugyanis esti alkalmazás után reggel mindig nagyon zsíros bőrrel keltem, extrán kifényesedett a T-zónám. Huzamosabb alkalmazásánál viszont már nem tapasztaltam, sőt, puha és hidratált arcbőrrel ébredtem. Úgyhogy érdemes kitartani és szorgalmasan használni. Nem irritálta a bőrömet és úgy vettem észre, hogy kevesebb pattanás is jelent meg az arcomon, valamint a mellkasomon - utóbbin egészen látványos a javulás. A mitesszerek krémek általi csökkentésében nem hiszek. :) Amire figyelni kell: a szalicilsav-tartalom miatt (is) fényvédőt szükséges használni a termékek mellett!

Eucerin DermoPure Mattító Fluid

Eucerin DermoPure Mattító Fluid
(!)

Könnyed hidratáló, akár nyárra is el tudom képzelni. Önmagában használva szuper sminkalap, valóban mérsékli a bőr zsírosodását. Nálam semmilyen irritációt nem okozott. A szokásos rétegzős rutinomba viszont még nem tudtam teljesen beépíteni, ugyanis más tonikkal, esszenciával együtt használva sajnos nagyon kukacosodik - ezt még ki kell tapasztalnom, hogyan küszöbölhető ki. Amire figyelni kell: a szalicilsav-tartalom miatt (is) fényvédőt szükséges használni a termékek mellett!

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé
(!)

Szuper ez a lemosó, úgy tisztít alaposan, hogy utána nem húzódik a bőröm, nem szárítja ki - pedig a zsíros bőrre való termékeknél általában a túlszárítás a félelmem. Hatalmas kiszerelés, szerintem akár egy évig is elég lehet napi kétszeri használattal. A termékmintával meglepett barátaim, ismerőseim is egyöntetűen odavoltak érte. Amire figyelni kell: a szalicilsav-tartalom miatt (is) fényvédőt szükséges használni a termékek mellett!

7 ÖSSZETEVŐ

Ethylhexyl Hydroxystearate Benzoate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen