angelscrime

Regisztráció dátuma: 2011. december 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. december 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem

Missha Super Off Cleansing Oil - Blackhead Off

Missha Super Off Cleansing Oil - Blackhead Off
2020. március 7.

Double cleansinghez tökéletes olajos lemosó, nagyon szépen fellazítja és lehozza még az erősebb sminket is (pl. Estée Lauder DW alapozó, vízálló tus, szempillaspirál). Kombinált bőrre tökéletes, nem tömíti el a pórusokat, és nálam érzékenységet sem okozott. Ki fogom próbálni a többi típusát is.

Eucerin DermoPure Bőrmegújító Szérum

Eucerin DermoPure Bőrmegújító Szérum
2018. március 12.
(!)

Szintén a trnd jóvoltából próbálhattam ki a DermoPure termékcsaládot. Eddig nem próbáltam Eucerin termékeket, de most nagyon-nagyon pozitív volt az első pár hét tapasztalata, szét fogok nézni a márka kínálatában.

Az első héten nem igazán vett le a lábamról, ugyanis esti alkalmazás után reggel mindig nagyon zsíros bőrrel keltem, extrán kifényesedett a T-zónám. Huzamosabb alkalmazásánál viszont már nem tapasztaltam, sőt, puha és hidratált arcbőrrel ébredtem. Úgyhogy érdemes kitartani és szorgalmasan használni. Nem irritálta a bőrömet és úgy vettem észre, hogy kevesebb pattanás is jelent meg az arcomon, valamint a mellkasomon - utóbbin egészen látványos a javulás. A mitesszerek krémek általi csökkentésében nem hiszek. :) Amire figyelni kell: a szalicilsav-tartalom miatt (is) fényvédőt szükséges használni a termékek mellett!

Eucerin DermoPure Mattító Fluid

Eucerin DermoPure Mattító Fluid
2018. március 12.
(!)

Könnyed hidratáló, akár nyárra is el tudom képzelni. Önmagában használva szuper sminkalap, valóban mérsékli a bőr zsírosodását. Nálam semmilyen irritációt nem okozott. A szokásos rétegzős rutinomba viszont még nem tudtam teljesen beépíteni, ugyanis más tonikkal, esszenciával együtt használva sajnos nagyon kukacosodik - ezt még ki kell tapasztalnom, hogyan küszöbölhető ki. Amire figyelni kell: a szalicilsav-tartalom miatt (is) fényvédőt szükséges használni a termékek mellett!

7 ÖSSZETEVŐ

Ethylhexyl Hydroxystearate Benzoate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen