AnGeska

Regisztráció dátuma: 2016. október 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. október 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Alterra Ajakápoló Sensitive

Alterra Ajakápoló Sensitive
2021. március 18.

Semmire se jó!!
Valami natúr terméket akartam. Érzékeny bőrre is kenhető, mert nem irritál vagy ilyesmi.
Hidratálás helyett kifejezetten szárítja a számat!!
Alig lehet kenni, annyira kemény.
Nem drága, de ez nulla forintot sem ér!

Signal Long Active Nature Elements Coco White Fogkrém

Signal Long Active Nature Elements Coco White Fogkrém
2021. február 23.

Azért vettem meg, mert mindenhol azt hallani, hogy a kókusz milyen jót tesz a fogaknak, meg a fogínynek...
Amikor otthon először megszagoltam, azt gondoltam, hú, ez túlságosan kókuszos, nagyon nem szeretem az édes fogkrémeket!
De nagyon kellemes csalódás volt:
- csak enyhén kókuszillatú, mellette intenzíven mentolos is
- nincs édes, kókuszos íze
- nagyon jó az állaga: inkább hígabb, gélesebb krém (nem szeretem a túl sűrű, kemény fogkrémeket, mert nem lehet rendesen eloszlatni, szinte kipotyog az ember szájából)
- nagyon jól tisztít!!!

Update: Sajnos hosszabb használat után nagyon könnyen meg lehet unni! És az amúgy is érzékeny fogaimat csak még érzékenyebbé tette. :(

Schwarzkopf Live Hamvasító Sampon

Schwarzkopf Live Hamvasító Sampon
2021. február 12.

Sajnos egyelőre semmi. :(
Nem tudom, hogy egyszeri használatnál is kellett volna már hatnia, vagy csak rendszeres alkalmazás után lesz látható eredménye, úgyhogy adok még neki esélyt.
Az igaz, hogy nagyon kiadós, szuperül habzik, stb. De olyan szinten sprőd lett tőle a hajam, hogy a szokásosnál négyszer több olajat kellet rákennem, hogy egyáltalán ki tudjam fésülni!
És ami a lényeg: egyáltalán nem lett hamvasabb a hajam tőle, egy hangyányit sem!!!