Best of Beauty 2019

angesz90

Regisztráció dátuma: 2015. május 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. május 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 11 vétel
Megnézem

Sorion Krém

Sorion Krém
2018. október 4.

Sokáig vártam ennek a krémnek az értékelésével, mert többször előfordult, hogy túl hamar fűztem nagy reményeket más termékekhez. Évek óta szenvedek a fejbőrömön (tarkótájon) pikkelysömörrel, amire kicsit sem túlozva annyi mindent kipróbáltam, hogy tanulmányt lehetne írni. Ideig óráig volt amelyik szer használt is. Az itteni néhány vélemény alapján úgy voltam vele, hogy amennyi pénzt beleöltem a dologba még egy krém már nem számít. És láss csodát, ez az első olyan krém ami valóban használt! :) Ezúton is köszönöm szépen Nektek! Az első héten még viszketett a fejbőröm amikor bekentem, de ahogy szépen múlt el a gyulladás és a hámlás, megszűnt ez a kellemetlen része is. Valóban kevés kell belőle és ha ügyesen használja az ember nem kell mindennap hajat mosni sem. 10 csillag, ha lehetne! :)

Estée Lauder Sensuous Noir EDP

Estée Lauder Sensuous Noir EDP
2016. augusztus 20.

Ez a csoda lesz az őszi illatom. Nagyon tartós, érzéki, különleges, meleg illat, ami egy olyan hangulatot ad át, amit nem nagyon tudok leírni. :) Akinek tetszik az úgyis érti mire gondolok. Lehet, hogy valakinek a bőrén a kicsit férfiasabb akkordok jönnek elő, de én teljes mértékben nőiesnek érzem.

Yves Rocher Mangó-Koriander Testápoló

Yves Rocher Mangó-Koriander Testápoló
2016. augusztus 20.

Szuperül hidratál, iszonyatosan jó illata van és a csomagolása is praktikus. Kell ennél több?!