Angi

2050 pont

Regisztráció dátuma: 2012. május 6.
Bőrprobléma: Vízhiány

2050 pont

Regisztráció dátuma: 2012. május 6.
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Saint Laurent Manifesto EDP

Yves Saint Laurent Manifesto EDP
2013. március 12.

Szívmelengetően gyönyörű illat, olyan otthonos és biztonságos érzést nyújt a viselése. Nyomokban emlékeztet az egykori kedvencemre (Clinique Simply), amit akkor használtam, amikor még otthon, a szüleimmel éltem, talán innen az érzés, nem tudom. Lerobbanthatatlanul tartós, fürdés után még éreztem magamon. Gondolkozom, hogy megvegyem-e, mert a jelenlegi parfümöm imádom, sokkal jobban mint ezt, de sajnos annyira megszoktam az illatát hogy 10 perc után már nem érzem. Mások még este is érzik, de én kis egoista :) magam miatt fújkálom, úgyhogy nekem ez nem vigasz. Szerintem méltó "váltótárs" lenne, úgyhogy esélyes hogy hamarosan beszerzem.

Jimmy Choo Flash

Jimmy Choo Flash
2013. február 24.

Illatmintát kaptam belőle, és azt hiszem, ennyi elég is volt belőle. Pink sugar, Vie est Belle, folytatja a sort, szokásos oly' divatos cukor-illatfelhő... Köszönöm szépen, de édességet továbbra is a számba szeretek venni, nem pedig a bőrömön viselni. Mikor cseng már le ez a cukorőrület :) ?

Balea Testápoló Normál Bőrre

Balea Testápoló Normál Bőrre
2013. február 22.

Semleges illatú testápolót kerestem (ami semmiképpen sem másítja meg a parfümöm illatát) olyan napokra, amikor kevésbé száraz a bőröm. Azt kell mondjam tökéletes, hidratál, puhává teszi a bőrt, és ennyi pénzért 500 ml szinte ajándék.