angi9207

Regisztráció dátuma: 2013. május 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. május 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Triple Dry Izzadásgátló

Triple Dry Izzadásgátló
2022. március 19.

Kellett a Perspirex helyett egy olcsóbb alternatíva, erre esett a választásom. Nem olvastam előtte véleményeket.
Ugyanazt tudja, mint a 2x annnyiba kerülő társa, és még több is van benne jóval.
Az meg, hogy aluminium... A másikban is ott van,
szerintem nem ettől leszek Alzheimer-kóros. Ha annyira veszélyes lenne, gondolom nem lehetne forgalmazni. Ettől sokkal ártalmasabb dolgokat viszünk be a szervezetünbe, mindenféle aggodalom nélkül. (pl. cigi, alkohol, meg amit megeszünk, sokszor azt se tudjuk mi...) Meg egyáltalán az utcára kilépve beszívjuk a rengeteg kipufogó/kéményfüstöt.... Szóval nem egy dezodortól fogok félni. :D
Nekem bevált, biztonságot és magabiztosságot ad. Újravevős.

SilverCrest Hajegyenesítő Kefe

SilverCrest Hajegyenesítő Kefe
2022. január 16.

Nekem az Alessandra Ambrosio-t sikerült beszereznem. Nem viszem fel újra, gondolom az is Silvercrest amúgy. 5.990 ft-ért vettem.
Szintén csak dícsérni tudom. Nekem valami nagyon elcseszett hajam van. Se nem egyenes, se nem göndör, vákonyszálú is, mertmiértne. Normális frizurát hajformázó segítsége nélkül képtelenség kihozni belőle. A Remington hajvasalómat napi használatra évek óta nem vettem elő, csak alkalmakra, meg mikor frufrum volt.
Mivel most több ilyen hajformázó cucc van a Lidl-ben, gondoltam ennek is utánanézek, és láttam egy videót, ami nagyon meggyőzött, és rámjött az "ezkellnekem". Úgyhogy bevásároltam hajformázókból. :D Az uram rettenet boldog azthiszem.... 😅
Nagyon könnyű használni, pikkpakk megvagyok az egyenesítéssel, nem tudom megégetni magam, illetve nem lesz olyan lapos, lenyalt hatás sem, mint egy sima hajvasalóval, mert teljesen a tövekig nem tudok elérni vele. Meg én úgy alulról technikáztam, mint mikor hajat szárítanak be. Remélem értitek. 😅
Nekem plusz pont, hogy 180 fok a maximum, szerintem nincs is szükség magasabb hőfokra, így is szépen teszi a dolgát. Laikusként azt gondolnám, hogy nem is roncsol annyira A végeredmény valóban nem szögengyenes, hanem inkább természetes. Azt kell mondjam, nekem is jobban tetszik így az eredmény. Tartósságról nem tudok nyilatkozni, mert először a triplavasra izgultam rá, de mindneképp betesztelem. 😁 Szerintem nem fogok csalódni. Amúgy Lidl ide vagy oda, szerintem is minőségi cuccok ezek. Ha valaki szemez hasonló hajformázó termékekkel, mint amik most vannak a reklámújságban, nyugodt szívvel próbálja ki, ennyi pénzért nem fogja megbánni. :)

Alessandra Ambrosio Hajhullámosító

Alessandra Ambrosio Hajhullámosító
2022. január 11.

Szintén régi vágyálom egy triplavas. Évek óta csak ácsingózok utána. Sajnáltam tíz- húszezreket kiadni más márkák típusaira, Aliról meg ilyen szedett-vetett oldalakról meg nem mertem bekockáztatni.
Aztán mikor megláttam az újságban, gondoltam ez is jön haza velem a 2in1 hajszárítóval és a hajsimító fésűvel együtt. 😁
A legnagyobb hullámokat csináltam vele, és wow, kellemesen csalódtam. Rám tört a nosztalgia, mikor régen naponta (!!!) kreppeltem a hajam... Jah, sajnos... De ez talán nem gyilkos annyira, meg naponta nem hiszem, hogy fogom használni. Amúgy nagyon szuper, olyan Shakira-s, Madonna-s hullámokat sikerült kreálni vele, ami tartósnak is bizonyult. Nekem semmi, de semmi nem marad meg sokáig a hajamban. Nyilván a hullámok is veszítettek az intenzitásukból a nap végére, nem tűntek el teljesen, de relaíve jól teljesített. Bár ezek a tartósságok mind egyenesítés, mind hullámosítás terén inkább hajtípus-függők szerintem.
Szóval szuper kütyü ez is, ajánlom, aki szintén szemez ilyen hullámosítóval. :)

1 ÖSSZETEVŐ