Best of Beauty 2019

angi9207

Regisztráció dátuma: 2013. május 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. május 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Catrice One Drop Coverage Weightless Korrektor

Catrice One Drop Coverage Weightless Korrektor
2019. március 18.

Elfogyott az applikátoros tesója, és mikor ezt megláttam, gondoltam kipróbálom. Régen vettem bármi újdonságot.
Azt kell mondanom, hogy első blikkre nagyon szupi, nekem tényleg elég egy csepp, bár én csak bőrhibákra használom. Szerintem jobb a fedése, mint az applikátoros verziónak, illetve jobban bele is olvad a bőrömbe, nem üt el. (Sikerült a színt eltalálnom.) Remélem, a tartósságával sem lesz gond. :) Engem meggyőzött. Biztosan elég lesz sokáig, elég nagy mennyiség, ahhoz képest.

UPDATE: Hmm, sajnálom, hogy eddig nem nagyon jött be az eddigi véleményezőknek, nekem viszont annál is inkább! :) Egész nap a helyén marad, nem kopik, szépen fedi a hibákat. Nálam az oxidáció sem okoz gondot. Ha "mellékenem" akkor persze látszik. De a célzott területen nem sárgul be úgy, hogy feltűnő, vagy csúnya legyen.
Iszonyatosan bejött, én imádom, nem is nyúlok máshoz egyenlőre. :)

Catrice Spectra Light Effect Körömlakk

Catrice Spectra Light Effect Körömlakk
2018. augusztus 13.

A 03-as árnyalatot szereztem be, mikor megláttam teljesen beleszerettem, gondoltam mekkora menőn fog kinézni lábon. Hát nem....
Csatlakozom az előttem szólóhoz, akik azt mondják, hogy felkenve köze nincs ahhoz, ami az üvegen látszik. Egy rétegben még csak-csak, de akkor átsejlik a saját köröm, és csíkos is. Kettőben pedig full kék az egész. (Rajtam legalábbis. Na meg nem csúnya amúgy. Csak nem azt adja, amit ígér....) Nagyon nyakatekerten kell a bokám tartani, ha látni akarok valamicskét ebből a holo témából. Kicsit átverve érzem magam...

Catrice #Peeloff Glam Easy To Remove Effect Körömlakk

Catrice #Peeloff Glam Easy To Remove Effect Körömlakk
2018. augusztus 13.

Az elgondolás tök jó lenne. DE! Nemértem az ecsetet... Nem értem, hogy ilyet miért gyártanak még egyáltalán? Nagyon nehezen lehet vele gyorsan dolgozni. Plusz az állaga a lakknak. Vagy én fogtam ki selejteset, vagy nemtudom, de nagyon nyúlós és sűrű az állaga.
Fedőlakk pedig kötelező rá, mert éjszaka simán lecsuszmáltam darabokat a körmömről, másnap javítani kellett.
Én csak a lábaimon lakkozok. A 02-es színt szereztem be, szigorúan csak egy rétegben mutat szépen. De úgy nagyon NAGYON! Két rétegben már túl sok. Először kettőt kentem, de mivel nem volt mutatós, lekellett szednem, így be lett tesztelve a lehúzós téma is. Jaja, működik, csak nemtudom mennyire tesz ez jót a körmöknek?

1 ÖSSZETEVŐ