angi9207

Regisztráció dátuma: 2013. május 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. május 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Catrice Brush Ink Tattoo Liner Vízálló Szemhéj Tus

Catrice Brush Ink Tattoo Liner Vízálló Szemhéj Tus
2022. október 19.

A Calligraph lett volna a célpont G-napokon, de nem kaptam, így erre esett a választásom.
Az első próba alkalmával megilyedtem, mert nagyon halványan fogott. Így hát elkezdtem rázni... Háátöömm... Akkor meg kifröcsögött pár csepp. Közben meg rájöttem, hogy nem kell rázogatni, hanem a kupakjában vagy nem is tudom hol, de van benne egy rugó, és ha lepattintjuk a kupakot és visszanyomkodjuk a tust a kupakba (nem kattanásig, lehet érezni, ahogy rugózik!), akkor adagolja a festéket. De ezzel is óvatosan, mert hajlamos kibuggyanni.
Miután rájöttem hogyan varázsoljam ki belőle a cuccost, elégedetten használom. Nekem nem kenődik, egész nap a helyén marad. Nagyon szép intenzív fekete a színe. Lemosni viszonylag könnyű.
Ez a túlfolyás ami kicsit aggaszt, hogy így hamar ki fog fogyni, de lehet inkább még szokni kell és nem lesz vele baj.

Triple Dry Izzadásgátló

Triple Dry Izzadásgátló
2022. március 19.

Kellett a Perspirex helyett egy olcsóbb alternatíva, erre esett a választásom. Nem olvastam előtte véleményeket.
Ugyanazt tudja, mint a 2x annnyiba kerülő társa, és még több is van benne jóval.
Az meg, hogy aluminium... A másikban is ott van,
szerintem nem ettől leszek Alzheimer-kóros. Ha annyira veszélyes lenne, gondolom nem lehetne forgalmazni. Ettől sokkal ártalmasabb dolgokat viszünk be a szervezetünbe, mindenféle aggodalom nélkül. (pl. cigi, alkohol, meg amit megeszünk, sokszor azt se tudjuk mi...) Meg egyáltalán az utcára kilépve beszívjuk a rengeteg kipufogó/kéményfüstöt.... Szóval nem egy dezodortól fogok félni. :D
Nekem bevált, biztonságot és magabiztosságot ad. Újravevős.

SilverCrest Hajegyenesítő Kefe

SilverCrest Hajegyenesítő Kefe
2022. január 16.

Nekem az Alessandra Ambrosio-t sikerült beszereznem. Nem viszem fel újra, gondolom az is Silvercrest amúgy. 5.990 ft-ért vettem.
Szintén csak dícsérni tudom. Nekem valami nagyon elcseszett hajam van. Se nem egyenes, se nem göndör, vákonyszálú is, mertmiértne. Normális frizurát hajformázó segítsége nélkül képtelenség kihozni belőle. A Remington hajvasalómat napi használatra évek óta nem vettem elő, csak alkalmakra, meg mikor frufrum volt.
Mivel most több ilyen hajformázó cucc van a Lidl-ben, gondoltam ennek is utánanézek, és láttam egy videót, ami nagyon meggyőzött, és rámjött az "ezkellnekem". Úgyhogy bevásároltam hajformázókból. :D Az uram rettenet boldog azthiszem.... 😅
Nagyon könnyű használni, pikkpakk megvagyok az egyenesítéssel, nem tudom megégetni magam, illetve nem lesz olyan lapos, lenyalt hatás sem, mint egy sima hajvasalóval, mert teljesen a tövekig nem tudok elérni vele. Meg én úgy alulról technikáztam, mint mikor hajat szárítanak be. Remélem értitek. 😅
Nekem plusz pont, hogy 180 fok a maximum, szerintem nincs is szükség magasabb hőfokra, így is szépen teszi a dolgát. Laikusként azt gondolnám, hogy nem is roncsol annyira A végeredmény valóban nem szögengyenes, hanem inkább természetes. Azt kell mondjam, nekem is jobban tetszik így az eredmény. Tartósságról nem tudok nyilatkozni, mert először a triplavasra izgultam rá, de mindneképp betesztelem. 😁 Szerintem nem fogok csalódni. Amúgy Lidl ide vagy oda, szerintem is minőségi cuccok ezek. Ha valaki szemez hasonló hajformázó termékekkel, mint amik most vannak a reklámújságban, nyugodt szívvel próbálja ki, ennyi pénzért nem fogja megbánni. :)

1 ÖSSZETEVŐ