AngiToth

Regisztráció dátuma: 2017. január 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. január 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2018. február 18.

A hivatalos oldalról rendeltem, postával jött meg kevesebb, mint egy hét alatt (3 nap megrendelés feldolgozás+3 nap szállítás) . A szállítás, ha jól emlékszem 20 euró felett ingyenes, ami még mindig olcsóbb, mint a magyar oldalakról, és megbízható futárszolgálattal (dp) érkezik.

Imádom! Sűrű, de nem krém állagú, az arcra felkenve pirosas színű, enyhén rózsaszínen habzó pakolás. Kb. 6 cseppet oszlatok el az arcomon és a nyakamon. Felkenés utáni pilanatokban kicsit erdei gyümölcsös illata van, amit nagyon szeretek, továbbá kissé csíp ilyenkor, de nem kibírhatatlanul. Nagyon szépen hámlasztja a bőröm. Érdemes betartani a 10 perces hatóidőt, és kétszer is megszívtam vele:
Egyszer spot-treatmentként használtam pattanásomra két nap alatt 2-2x10 percet, és a második nap végére teljesen kisebesedett a pattanás feletti bőr, majd elkezdett varasodni.
Másik alkalommal az ajkaimra használtam, 2x kb. 3-5 percet. Puhák lettek az ajkaim, de azok is kisebesedtek, bár nem vagyok 100%-osan biztos, hogy a hámlasztástól volt.
A kézbőrömre és a talpamon lévő szemölcsre is használom, mindhettőnél bevált. Multifunkciós.
Egy hónapja használom, és most vagyok az üveg kb. 1/5-énél sem.

Egy hónap használat alatt, kombinálva más TO termékekkel, nagyon szembetűnő javulást értem el az arcbőrömnél. A korábban hatalas, eltömődött pórusok szépen tisztulnak ki és húzódnak össze. Az arcbőröm puha és pattanásmentes. Mindenképpen újraveszem!

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%
2018. február 18.

Fehér krém, kb. naptej állagú. Könnyű eloszlatni az arcon, a zsíros bőrömet nagyon szépen bemattítja. Azonnal beszívódik, és nem hagy semmilyen utóérzetet a bőrön. Van egy érdekes illata, de gyorsan elillan. Leginkább a nyakamon kijövő hormonális pattanásokra használom el, azokat szépen nyugtatja. Egész arcra, főleg hámlasztás után kicsit csíp.

Csodaszernek nem mondanám, még gondolkodom, hogy újrvegyem-e.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2018. február 18.

Maga a krém fehér, és elég érdekesen viselkedik. A tubusból kinyomva elég keménynek és darabosnak tűnik, de amint elkezdem oszlatni a bőrömön, csomómentes állagot vesz fel. Nincs illata. Gyorsan beszívódik, és nem hagy maga után zsíros érzetet. Tökéletesen hidratál, még így télen is. Egyáltalán nem tömíti el a pórusokat. Sajnos amikor rendeltem csak a 30 ml-es verzió volt elérhető, de hamarosan beszerzem a nagytestvérét is.