angyalka1225

Regisztráció dátuma: 2014. június 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. június 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Burt's Bees Tinted Lip Balm

Burt's Bees Tinted Lip Balm
2020. január 28.

Ajj, de szeretnék 5 csillagot adni..! :) Csak azért nem, mert vártam volna valami rózsás illatot, de sajnos ez esetleg csak a színére utal. Még az illatanyagmentességet is elnéztem volna, van olyan (színtelen) ajakírem is, de ennek inkább valami olyasmi, mintha valaha lett volna, csak a sok használattól ez megromlott volna. Ettől függetlenül szeretem, mert rajtam "my lips but better"-hatása van és sokáig érzem, hogy hidratálja, amikor meg már nem, hát szívesen kenem újra.

Avon Color Trend Csillogó Körömfény

Avon Color Trend Csillogó Körömfény
2020. január 28.

Nem tudom, volt-e már, akinek előbb sikerült elhasználni, mint hogy beszáradt volna de ez botrány! Szégyenletesen sok lakkom van (és semmi olyan, amit ne lehetne a drogériákban megtalálni), de eddig max. kicsit besűrűsödtek, mikor már sokat használtam és kevés volt benne, de hogy alig párszor, és kb. belekössön az ecset?! Csak azért nem 1-est adok, mert különleges volt ez a rezes csillám. Amúgy az is volt még a bajom vele, hogy csak 1-2 nagyobb szemcsét lehetett ráerőltetni, de ezt már megszoktam az ilyen low budget fedőlakkoktól. :-/

Wellaflex Frizz Control Hajhab

Wellaflex Frizz Control Hajhab
2020. január 1.

Hullámos hajam van, ráadásul sok is és elég hosszú, így ha nem fodrász szárítja, mindig katasztrofálisan áll: egy merő kóc az egész és rossz hozzáérni, mindegy, milyen sampont, balzsamot, olajat stb. használok. Azt hittem, ez majd csak a formáján segít, de puhává is tette. Azért nem "out of the saloon"-look, de ezt nem is feltételezném egy termékről se, ezért jár az 5 csillag. (Haj)hab a tortán, hogy finom illatú! :)