angyalka1225

1955 pont

Regisztráció dátuma: 2014. június 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

1955 pont

Regisztráció dátuma: 2014. június 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

MAC Cosmetics Tempting Fate Lipstick

MAC Cosmetics Tempting Fate Lipstick
2021. október 24.

A képen látható színt vettem meg, mivel most erre vagyok rákattanva.😇Telitalálat felkenve is, emiatt tudnék 5 csillagot adni, de sajna muszáj aláhidratalálni, hogy ne (nagyon) szárítson és szebben kopjon, így -főleg ennyi pénzért- csak 4-est érdemel.

Lavera Fény és Lendület Mályva Balzsam

Lavera Fény és Lendület Mályva Balzsam
2021. október 12.

Borzalmas! A legrosszabb kondícionáló, amit valaha a hajamra kentem. Szinte nyikorog a tenyeremben és csak úgy ömlik, túl híg. A szaga meg ehhez méltóan kb. mint az épp megsavanyodott tej. Hiába olajoztam utána a hajam, látványosan száraz, szalmaszerű lett. Mindegy, keveset vagy sokat teszek belőle. Úgyhogy ment a kukába. Még jó, hogy ajándékba kaptam..

Clinique Take The Day Off Cleansing Balm

Clinique Take The Day Off Cleansing Balm
2021. szeptember 23.

Valamihez adták, és sokáig nem próbáltam, mert nem szeretem a "pacsmagolós" lemosókat (=mikor könyékig vizes lesz a ruhám, mert víz is kell hozzá, nem csak vattakorong), aztán elfogyott a megszokottam és elővettem ezt.
Egyik itteni vélemény nagyon megfogott, igyekszem a "take the day off"-érzést tudatosítani a zuhany alatt, ahol használom. (Már nem lesz vizes a ruhám, tádá! -De amúgy is ikerbabáim vannak, időt kell spórolni..😅) Ennek egyetlen hátulütője, mikor kicsúszik a kezemből és kaphatok egy csendes Tourette-rohamot, hogy tuti most vertem fel az egész házat. Környezettudatos csomagolás, ojjee, igazegyiksepraktikus, de nem ezért vonok le csillagot, hanem a szaga (vagyis inkább az illat hiánya) nekem fura, mintha nem arra szánták volna, hogy az arcomra kenjem, inkább hogy gyertyát öntsek belőle. Az állaga egyébként poén, erre is kap pontot (felvitelkor waxos, aztán olvad). A szememen nem próbáltam, azt már nem bírtam fejben összeegyeztetni, marad a vattakorong és a micellás víz..😅