Best of Beauty 2019

angyalka1225

Regisztráció dátuma: 2014. június 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. június 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

MAC The Disney Aladdin Collection Rúzs

MAC The Disney Aladdin Collection Rúzs
2019. május 30.

Már nagyon vártam ezt a kollekciót, és nem okozott csalódást. A „Whole new world” árnyalatot vettem meg. Kicsit hezitáltam, mert volt már a MAC-nél egy limitált kollekciós pink félrenyúlásom (amit a csúnya kopása okozott), de ez sokkal jobban teljesít annál. Kevésbé „testes” rúzs, valószínűleg emiatt is kopik sokkal szebben. A tartósságát még tesztelgetem majd, de eddig úgy tűnik, azzal se lesz probléma, és akkor jár az 5 csillag –amihez a gyönyörű design is hozzájárult persze. :)

The Body Shop Moringa Mézvirágos Olaj Testre és Hajra

The Body Shop Moringa Mézvirágos Olaj Testre és Hajra
2019. május 9.

Biztos vagyok benne, hogy már értékeltem, most mégsincs itt. :-o Próbálok visszaemlékezni az első használatra, mert "ő" volt az első a Moringa-családból, és azóta már párat elhasználtam.
A hajamat szoktam ápolni vele elsősorban, mert testre annyira nem szeretek olajat kenni. Viszont egy nyaraláson nagyon leégtem és még ott el is kezdtem durván vedleni, így hol fájt, hol viszketett a bőröm, de szerencsére ez az olaj pont nálam volt és megnyugvást hozott. :) Már az illata miatt kapná tőlem az 5 csillagot, de így, hogy ilyen sokoldalú, pláne megérdemli.

MAC Boom Boom Bloom Lipglass

MAC Boom Boom Bloom Lipglass
2019. április 10.

A sakura-mániám miatt nem volt kérdés, hogy le kell csapnom valamire a kollekcióból. Mivel rúzsok már nem voltak és kicsit meg is untam, hogy minden matt és szárít+rosszul, de gyorsan kopik, nem bántam, hogy csak szájfény maradt, bár az árát sokallom. A színe, illata, állaga, kivitelezése kárpótol, csak azért nem kap 5 csillagot, mert még úgy se tartós, hogy se nem iszom, se nem eszem. :-/ De legalább öröm újra meg újra használni. :)