angyallány

Regisztráció dátuma: 2013. május 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. május 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Eucerin Even Brighter Nappali Arckrém FF30

Eucerin Even Brighter Nappali Arckrém FF30
2015. augusztus 19.

sajnos a hormonok hatására "jó kis" melasmám lett... Nem tudtam mi ez, amíg utána nem néztem neten, és akkor találtam rá az Even Brighter krémre. Írtam a honlapon (www.eucerin.hu), hogy ilyen problémám van, nagyon kedves választ kaptam és a címem megadásával küldtek egy mintát. Elkezdtem használni, és 4 hét után halványodott a folt (pedig napozom mellette), megvettem a nappali krémet is :-) Vége lassan a nyárnak, így még jobban fog látszódni a halványulás. annyi tanácsot még kaptam mellé, hogy legyek türelmes, igazi "eltűnés" 12-16 hét után várható. Eddig pozitív minden :-)

Eucerin DermatoClean Micelláris Tisztító Víz

Eucerin DermatoClean Micelláris Tisztító Víz
2015. augusztus 19.

Nemrég kezdtem el ismerkedni Eucerin termékekkel, utánaolvastam a márkának, ez a termék azt hiszem Pixiboxban volt mintában. Egy utazáson kipróbáltam, és imádtam :-) Még a szemfestéket is leszedi, nem csíp egyáltalán, kíméletes. Olvastam itt kommenteket, az kicsit meglepett, hogy valaki problémás bőrre akarja használni, hiszen a pattanásos bőr teljesen más törődést igényel, nem véletlenül kaphatóak rá külön cuccok. Őszintén szólva inkább ismerős ajánlására hallgatok, vagy utánaolvasok termékeknek, mert itt a krémmánián már nem először tapasztalom, hogy azért húz le valaki valamilyen terméket, mert neki nem vált be, és a végén kiderül, hogy azért nem vált be neki, mert nem is az ő bőrére való, vagy nem tudja az adott készítményt megfelelően használni. Akinek normál, vagy kombinált bőre van (mint pl nekem) és szeretne jó minőségű, patikai márkát használni, annak ajánlom szívesen.

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+
2015. augusztus 19.

Idén eljutottam odáig, hogy már nagyon nem tetszik a napozás utáni fénylő arcbőr, így rátaláltam erre a kis csodára :-) Mivel napimádó vagyok, persze mértékkel, így rendesen használtam ezt a krémet, és nekem abszolút bevált. Hamar beszívódott, matt volt az arcom, nem fénylettem egyáltalán. Egyesek írják, hogy sminkelnek rá, amit nem igazán értek, hiszen ez napozó termék, nem nappali hidratáló... A strandon tökéletes kellék, szép egyenletesen barnulok, ha meg sminkelni szeretnék, szépen felkenem a nappali hidratálót, és mehet rá a smink :-)