AngyalRoka

Regisztráció dátuma: 2015. november 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. november 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

NYX Ultimate Shadow Palette

NYX Ultimate Shadow Palette
2020. január 2.

A nagyon színes palettáját vettem meg, mert imádok ilyen jellegű sminkeket készíteni. Na. Vele nem vagyunk túl jóban.
Ahhoz képest, mennyire csodálatos kívülről, a színek egyáltalán nem pigmentáltak. Főleg a nyx-es alap nélkül. Alapot használva egy kicsit jobb a helyzet, de még így sem adja vissza azt, amit vártam tőle. Ezek mellett, nagyon porol, és nem lehet szépen összemosni sem a színeket.
Nem tud többet mint egy olcsóbb kategóriás paletta, mégis sokkal drágább annál.

NYX Epic Ink Liner

NYX Epic Ink Liner
2020. január 2.

Alapjáraton folyamatosan tusvonalat használok a mindennapjaimban. Enélkül úgy érzem magam, mintha meztelen lennék. Más tusokkal viszont valahogy soha nem sikerült olyan szép, egyenletes sminket varázsoljak, még 10 perc alatt sem, mint ezzel 1 perc alatt. Tartós. Szép matt fekete, és baromira könnyű használni. Azóta csak ezt vásárolom, mióta megismertem.
Arra kell csak nagyon odafigyelni, hogy mikor visszazárjuk, pont középen legyen a hegye, különben szétnyomódik és esetleg elkezd folyni, vagy szétállnak a szálak.

NYX HD Szemhéjalapozó

NYX HD Szemhéjalapozó
2020. január 2.

Az eddigi legeslegjobb szemhéjalapom. Ha elfelejtem lemosni este a sminket, másnap is ugyan úgy díszeleg vele, akármilyen márkájú szemhéjpúdert is használtam. Megéri az árát. Sokáig elég, és tényleg tökéletes.