AngyalRoka

Regisztráció dátuma: 2015. november 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. november 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

NYX Ultimate Shadow Palette

NYX Ultimate Shadow Palette
2020. január 2.

A nagyon színes palettáját vettem meg, mert imádok ilyen jellegű sminkeket készíteni. Na. Vele nem vagyunk túl jóban.
Ahhoz képest, mennyire csodálatos kívülről, a színek egyáltalán nem pigmentáltak. Főleg a nyx-es alap nélkül. Alapot használva egy kicsit jobb a helyzet, de még így sem adja vissza azt, amit vártam tőle. Ezek mellett, nagyon porol, és nem lehet szépen összemosni sem a színeket.
Nem tud többet mint egy olcsóbb kategóriás paletta, mégis sokkal drágább annál.

NYX Professional Makeup Epic Ink Liner

NYX Professional Makeup Epic Ink Liner
2020. január 2.

Alapjáraton folyamatosan tusvonalat használok a mindennapjaimban. Enélkül úgy érzem magam, mintha meztelen lennék. Más tusokkal viszont valahogy soha nem sikerült olyan szép, egyenletes sminket varázsoljak, még 10 perc alatt sem, mint ezzel 1 perc alatt. Tartós. Szép matt fekete, és baromira könnyű használni. Azóta csak ezt vásárolom, mióta megismertem.
Arra kell csak nagyon odafigyelni, hogy mikor visszazárjuk, pont középen legyen a hegye, különben szétnyomódik és esetleg elkezd folyni, vagy szétállnak a szálak.

NYX HD Szemhéjalapozó

NYX HD Szemhéjalapozó
2020. január 2.

Az eddigi legeslegjobb szemhéjalapom. Ha elfelejtem lemosni este a sminket, másnap is ugyan úgy díszeleg vele, akármilyen márkájú szemhéjpúdert is használtam. Megéri az árát. Sokáig elég, és tényleg tökéletes.