Anheszenamon

Regisztráció dátuma: 2014. február 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. február 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Anastasia Beverly Hills Soft Glam Eye Shadow Palette

Anastasia Beverly Hills Soft Glam Eye Shadow Palette
2020. június 7.

Nagyon jó minőségű paletta-ahogy az összes többi ABH is- viszont kénytelen voltam eladni, mert borzalmasan álltak rajtam ezek a színek. Vásárlás előtt néztem swatchokat de számomra sokkal sárgább ez a paletta, mint a netes képek alapján. Egyszerűen nem tudtam vele olyan sminket készíteni ami tetszett volna magamon, így az eladás mellett döntöttem. Segítette a végső lökést az is, hogy a kollégáim többször megjegyezték mikor vele sminkeltem, hogy milyen betegek a szemeim, olyan vagyok mint aki borzalmasan fáradt. Egyszóval nem az én színeim. Sajnálom mert sokáig vágytam erre a palettára, de a végén csalódás lett.

Essence The Blush

Essence The Blush
2020. április 14.

Azóta már beszereztem két újabb árnyalatban, és töretlenül szeretem. Egyetlen negatívumot tudok felhozni ellene, az pedig nem is a termék maga, hanem a csomagolás. Botrányosan gagyi. Talán kb. 10 használat után a kezemben maradt a fedele. Ócska, vékony műanyag. De ettől függetlenül marad az 5 csillag.

2020.02.01DM-ben vásároltam és azt hiszem nekem is a 010-es árnyalat van meg. Nagyon szeretem, igazán univerzális szín, bármilyen sminkhez tudom használni. Elég sok pirosítóm van mindenféle árkategóriában de azt kell, hogy mondjam, ez benne van a kedvencek között. A színe fantasztikus, és még a tartósságával sincs gond. Jól eldolgozható, nem csinál bohóc arcot, imádom és kész!

Natasha Denona Sunrise Palette

Natasha Denona Sunrise Palette
2020. április 14.

Nagyon szeretem ezt a palettát. Amikor először láttam, nem igazán fogott meg, úgy gondoltam ezek nem az én színeim. Aztán nézegettem swatchokat, videókat, és egyre inkább tetszett. Nagyon jó döntés volt, hogy megvettem, egy percig sem bánom. Elég sok lehetőség rejlik benne, lehet igazi citrom, narancs sminkeket kreálni vele meleg nyári napokra, de csodás lila, bordó, arany szemsminkeket is készítettem már vele. Alap nélkül nem próbáltam, de bázissal rajtam nagyon tartós akár 14 órán keresztül is. Számomra ez egy igazi tavaszi-nyári paletta, tele naplemente színekkel. Nem porzik, nagyon pigmentált és ami nekem még fontos: szépen satírozható és nem foltos egyik szín sem. Tökéletes választás lehet azoknak ez a paletta, akik szeretik ezt a színvilágot.

2 MÁRKA