Anheszenamon

Regisztráció dátuma: 2014. február 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. február 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Kate Spade New York EDP

Kate Spade New York EDP
2022. március 21.

Kis fújós mintát kaptam Douglas rendelés mellé. Az illata nagyon finom, nőies, magával ragadó. Semmi hivalkodás. Eper és rózsa, nálam ez a kombó (vagy feketeribizli-rózsa) mindig telitalálat. Ezek az illatok nagyon vonzanak engem. Nem túl sok, nem túl édes (a fejfájdítóan édes illatokat nem bírom) de nem is túlságosan fanyar. El tudom képzelni, hogy meg fogom vásárolni a nagyobb kiszerelést.

Tammy Tanuka The Coronation Palette

Tammy Tanuka The Coronation Palette
2022. március 19.

Jelenleg 55 szemfesték palettám van. Tényleg van közöttük mindenféle márka: Tom Ford, Natasha Denona, Pat Mcgrath, Nars, ABH, Too Faced, Huda, Charlotte Tilbury, Kaleidos, Sydney Grace és még sorolhatnám egy ideig. De olyan színek amelyek ebben a palettában fellelhetők, egyikben sincs. Nincsenek rá szavak mennyire gyönyörűek ezek az árnyalatok. Semmilyen fotó és swatch nem tudja visszaadni azt az elképesztő ragyogást, a duokróm színek váltakozását amit ez a paletta produkál. A panek nagyon picikék, rendszeres használattal könnyen elhasználható paletta. A 7 színből egy sincs olyan ami gyengébb lenne a többinél. Erre a termékre csak annyit tudok mondani, hogy hűha! (És leesett az állam)

Natasha Denona Lila Palette

Natasha Denona Lila Palette
2022. március 13.

Natasha Denona a legnagyobb kedvencem szemfestékek terén. Ez a paletta egy álom. Első ránézésre valóban egy lila palettának tűnik, de ha letakarom azt a néhány lila árnyalatot, akkor látható, hogy ez leginkább egy nude paletta. Ami meg nekem mindig a szívem csücske, bármilyen unalmasnak is tartják sokan. A minősége a jól megszokott ND. Pigmentált, krémes, hatalmas panek, tartósság jellemzi. Lehet vele vadulni is, extrább lilás sminkeket elkészíteni, de tökéletesen kihasználható a mindennapokon is. Egy percig sem bánom, hogy megvettem, nagyon szeretem.💜

2 MÁRKA