Anheszenamon

Regisztráció dátuma: 2014. február 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. február 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Trend It Up Arcpirosító

Trend It Up Arcpirosító
2019. június 17.

Nagyon nagyon szeretem ezeket a pirosítókat. A 010-es egy gyönyörű természetes árnyalat, amivel nehéz túlzásba esni. Leginkább a Maybelline Face Studio Master Blush Pink Amber pirosítómra hasonlít, amit szintén imádok. A 065-ös egy csodás, sötétebb, bogyós gyümölcs árnyalat és szintén nagyon szívesen használom. De a 3 meglévő Trend it up pirosítóm közül legnagyobb kedvencem a 055-ös. Nagyon szép diszkrét szatén fénye van. Sehol egy csillám, csak egészséges bőrfényt ad. A színe is nagyon tetszik, legszívesebben ezt használnám minden nap. (rengeteg pirosítóm van, nem szeretek egynél leragadni mert akkor nyomaszt, hogy a többi csak kihasználatlanul hever a fiókban) Egyébként is szeretem a TIU termékeket, majdnem az összes bevált amit próbáltam a márkától, de ezek a pirosítók tényleg kiemelkedően jók. Ha csak egy terméket ajánlhatnék a márkától akkor ezt mondanám. Még nap végére sem kopik le, nagyon szépen tartja magát, persze halványodik, de 1000 Ft-ért úgy gondolom, hogy ez nagyon jó teljesítmény. Nagyon megéri az árát és sokszor akciósan is hozzá lehet jutni, ilyenkor 700 Ft-ra szokták leárazni.

Maybelline Snapscara Szempillaspirál

Maybelline Snapscara Szempillaspirál
2019. május 31.

Nem mondanám csodaszernek, mégis megérdemli az 5 csillagot. Először nem voltam elájulva tőle, aztán pár használat után egyre szebb lett vele a végeredmény. Kb mindent szeretek benne: gyönyörűen szétválasztja a pillákat, ha többször átmegyek rajtuk akkor hangsúlyos szempillákat csinál, de ha valaki a természetesebb hatásra vágyik akkor egy rétegben megkapja. Nem irritálja a szememet, nem pereg le a nap folyamán, és este nagyon könnyen lemosható. A keféje is tetszik, szépen illeszkedik a pillasorhoz. Szeretem pl. a L'oreal Unlimited spirált is, de vele pont az a bajom, hogy nagyon nehezen tudom eltávolítani maradéktalanul, pedig olajos lemosót használok. De vissza a Snapscarához. Minden pozitív tulajdonsága mellett még az ára is szuper. Másfél hónapja használom a már említett Unlimited spirállal felváltva, de legtöbbször talán ehhez nyúlok. Újra fogom venni.

A'PIEU Pure Block Natural Daily Sun Cream SPF45 PA+++

A'PIEU Pure Block Natural Daily Sun Cream SPF45 PA+++
2019. május 28.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a fényvédővel. Hamar beszívódik, nagy mennyiséget is könnyen beszív a bőröm. Nincs nehéz, zsíros érzés utána. Jó az illata, bár nem bánnám, ha kihagyták volna belőle az illatanyagot. Ennek ellenére nagyon szívesen használom, fel is került az újra vevős fényvédők listájára. Plusz pont, hogy az ára is kedvező.

2 MÁRKA