ani0228

Regisztráció dátuma: 2013. július 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. július 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

1 ELADÓ KRÉM

Lee Stafford My Big Fat Healthy Tömegnövelő Sampon

Lee Stafford My Big Fat Healthy Tömegnövelő Sampon
2014. március 3.

Tegnap vásároltam, ma használtam először a sampont és a balzsamot is. Első észrevételem a csomagolás lenne. Nem tudom ki találta ki ezt a "tubust", de nagy pazarlást lehet vele véghezvinni. Ez elég bosszantó, mert ugye nem túl olcsó a többi drogériás termékhez képest. Úgyhogy óvatosan az adagolással! A második: az illata. Nem a legjobb az orromnak, de elviselhető. Férfi parfümre emlékeztet. De mindezt kárpótolja a puha, selymes csillogó hajkoronám! Dúsító hatást még annyira nem érzékelek, de lehet,hogy majd változik a helyzet. Én most mindenesetre adok egy 4-est, mert tényleg szép tőle a hajam. A -1 pont a cseppet sem gazdaságos adagolásért és az illatáért jár.

Sajnos le kell vonnom 2 csillagot. Próbáltam megszokni az "illatát", nem sikerült. Megőrülök tőle. :( Ha valaki szeretné, akkor átpasszolom szívesen a sampont és a balzsamot is (3/4-ig van még) 1000 Ft-os darabáron.

Bourjois Express Sminklemosó Kendő

Bourjois Express Sminklemosó Kendő
2014. január 21.

Pár nap és "elfogyasztom" az első csomagot. Biztos,hogy újra megveszem! Hogy miért? Kíméletes, puha kendők, finom illat, hatékonyság. Az én bőröm eléggé érzékeny, még a Bioderma Sensibio arckrémtől is kipattogtam... De ettől semmi baja az arcomnak. Tényleg maradéktalanul eltávolítja a sminket (szempillaspirált is könnyedén), nem hagy maga után ragacsos érzést. Abszolút meg vagyok vele elégedve. Az ára se olyan vészes. Müllerben vettem, 1000 Ft körül.

Imperity Pakolás Yogurt Flower

Imperity Pakolás Yogurt Flower
2013. július 13.

Régebben használtam, pár évvel ezelőtt. Nagyon finom illata van és a hajam úgy nőt abban az időben, mint a gomba (nem tudom, hogy ettől-e, de az összetevők nagyon is kedveznek a hajnövekedésnek). Puha, fényes, könnyen fésülhető volt a hajam. Rengeteg ideig elég egy tégellyel, tehát teljesen megéri az árát! Azt hiszem újra fogom vásárolni.