anianiko

Regisztráció dátuma: 2012. március 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. március 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Eucerin UreaRepair Plus 10% Urea Lábápoló Krém

Eucerin UreaRepair Plus 10% Urea Lábápoló Krém
2021. július 12.

Egy trnd-projekt keretében kaptam induló csomagot belőle, így volt szerencsém kipróbálni. Örök harcot vívok láb-ügyben, a sarkam állandó kezelést igényel, amihez havi szinten szabad szemmel is jól látható összeget szoktam elkölteni krémekre. Azt kell mondanom, ez benne van a top 3-ban, sőt! 10% urea tartalma kiemelkedő a lábápoló krémek közül, ami a krém hatásosságán is érezhető. Nagyon jól puhítja a sarkakat, viszonylag gyorsan beszívódik (ellentétben például a DM szarvasfaggyús vagy szintén ureát tartalmazó sarokkrémjével, pedig azok is hoznak egy szintet). A puhaság kitart a másnapi krémezésig, de kihagyott nap esetén is még komfortosnak éreztem a talpam. Kb 5-6. krémezés után igazi csodát művelt a lábammal, összképileg, érzetileg, tapintásilag is maximálisan meg vagyok vele elégedve.

Eucerin Aquaphor Regeneráló Kenőcs

Eucerin Aquaphor Regeneráló Kenőcs
2021. július 12.

Egy trnd-projekt keretében kaptam kezdőcsomagot a termékből. Már rengeteg patikában és neten kapható készítményt próbáltam az érzékeny, száraz, cukorprobléma miatt foltos és néha sebes lábamra, de egyik sem nyújtott igazi segítséget. Az Eucerin Aquaphor kenőcsőt kipróbálva először egy nagyon nehéz krémet kaptam, de a száraz lábszáram azonnal becuppantotta, és nem hagyott nekem ragacsos hatást, amit nagyon nem birok elviselni semmilyen termékben sem. Megszüntette a bőrhúzódást, kellemes komfortot adott a lábszáramnak és pár nap után a makacsabb sebek is gyógyulni kezdtek, néhány régebbi seb nyoma pedig halványulni kezdett. Nekem ez igazi csodakrém az egyik legfőbb problémámra, nagyon örülök hogy rátaláltam! Aki hasonló problémával küzd, ajánlom kipróbálásra, nem fog csalódni benne.

Pantene Pro-V Keratin Protect Hajápoló Olaj

Pantene Pro-V Keratin Protect Hajápoló Olaj
2021. június 20.

Felváltva használom egy másik társával, az én hajam szereti. Az összetevői nem a legszebbek (sőt), de nekem ettől függetlenül bevált.