anicooc

Regisztráció dátuma: 2011. november 12.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. november 12.
Bőrprobléma: -

Nivea Sun Invisible Protection SPF50 High

Nivea Sun Invisible Protection SPF50 High
2013. június 17.

SPF20 van nekem. Görögországban nagyon jól teljesít. Kellően véd, egész napos napozással sem ég le a világos bőröm, viszont fokozatosan barnulok vele.
Imádom az állagát, azt, hogy nem lesz utána olajos a bőröm, nem fehéredik ki, mint egy naptej, viszont érzem, hogy véd.
Alkohol tartalma miatt könnyen párolog, ezért gyorsan kell elkenni, de ez engem nem zavar.
Eddig ez az első napozószer, amivel igaz, hogy lassan, de szépen barnulok. Más napozónál inkább olyan pirosasan szoktam barnulni, ami másnapra barnul be inkább, de ezzel nincs semmi pirosság, csak barnulás.
Elég drága, de görögországban pl. ki lehet fogni 1+1 akciót belőle. Két személynek egy flakon nem elég egy hét nyaralásra, de lehet ez másra is igaz.
Nekem eddig ez vált be legjobban.

Guhl Locken Kraft Ginkgo&Jojoba Hajhab

Guhl Locken Kraft Ginkgo&Jojoba Hajhab
2013. január 6.

Göndörít, dúsit is, viszont ez is keménnyé teszi a tincseket. Párszor használtam, úgyhogy még kísérleti státuszban vagyok vele.

Guhl Locken Kraft Spray Göndör Hajra

Guhl Locken Kraft Spray Göndör Hajra
2013. január 6.

Egyelőre ismerkedünk egymással. A tesóját, a habját is használom, azt hajmosást követően, nedves hajra, diffúzoros szárításhoz.
Ezt pedig másnapos hajhoz vettem. Nekem viszonylag rövid hajam van, amit növesztek és másnapra nem kinyúlik a hajam, hanem épp hogy jobban begöndörödik, ezáltal még rövidebb, mert összeugrik. Ha a száraz hajamra ezt ráfújom, még kunkoribb leszek, tehát a göndörség fokozás kipipálva. Viszont ha előbb vízpermetet fújok rá a hajamra, majd arra ezt a spray-t, úgy előkerülnek az ígért külön álló szép hullámok. Diffúzorral kicsit rászárítok ilyenkor és már is olyan, mintha frissen mosott lenne a hajam, úgyhogy elégedett vagyok.
A samponján és a balzsamján is gondolkodok.....

Update: igaz, hogy göndörít, de egyben keménnyé is teszi a tincseket, ami nem igazán tetszik. De még kísérletezek.