Best of Beauty 2019

anidek

Regisztráció dátuma: 2017. november 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. november 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Philips Lumea IPL Advanced

Philips Lumea IPL Advanced
2017. december 30.

Nagyon sokáig gondolkodtam egy otthoni ipl gép beszerzésén. Őszintén, hiába a sok pozitív vélemény, én elég szkeptikus voltam. Nos, ha te is éppen ezen vacillálsz, indulj el, és vedd meg! Hat hete használom, vagyis három kezelésen vagyok túl, és már most nagyon látványos az eredmény. A bikinivonalamon szinte már nem is nő semmi, pedig azt hittem az lesz a legkritikusabb. Hónaljon, hason és lábon használom még, ami visszanő, az sokkal lassabban, és sokkal puhábban, és már mindenhol vannak teljesen kopasz foltok. Ma direkt lemértem, 29 perc alatt végigmentem mindenhol. Az, hogy a szőrtelenség mennyire lesz tartós, igazából nem tudom, de nem is érdekel. :D Nincsenek benőtt szőrszálak, gyulladt pontok, szúrós borosta. Csodás minőség javulás az életemben! :) Tulajdonképpen a nőgyógyászomnak köszönhetem, hogy végül megvettem. Látva elgyötört bőrőmet, azt mondta, vagy abbahagyom a szőrtelenítést, vagy elmegyek villanófényes kezelésekre, mert nem lesz jó vége. Igaza volt. Innen is köszi neki. :)
A bőröm nagyon világos, a szőrzetem szinte fekete, úgyhogy éppen ideális típus vagyok a géphez.

Desigual You

Desigual You
2017. december 16.

Akciós volt, nagyon akciós. Tetszett is, meg nem is, megvettem. Olyan édes, keleties illat, egyébként nem az esetem, de vannak alkalmak, mikor egy ilyen is jól jön. Nem is az illatával van a baj önmagában. Nem tudom ki hogy van vele, de nekem a parfümhamisítványoktól megfájdul a fejem. Mindegyiknek van egy pontosan ugyanolyan alapillata, fogalmam sincs mi lehet az, nem értek hozzá. Nos, ebben a You-ban mintha szintén benne lenne... Próbaképp a vásárlást követő napon ezt viseltem, és alig vártam, hogy lemoshassam magamról! Szörnyű fejfájásom lett. Pedig tényleg nem büdös, és máson megérezve egyáltalán nem zavar. Ezért a 4 csillag. Egyébként eléggé túlárazott. Nem csoda, hogy folyamatosan akciózzák. Viszont sikerült elajándékoznom olyan valakinek, aki boldog vele. Már megérte. :)

DKNY My NY EDT

DKNY My NY EDT
2017. december 16.

Én kifejezetten szeretem a DKNY illatait, évek óta a Be Delicious a mindennaposom. Pár hete úgy döntöttem, talán eljött az ideje új partnert választanom. :D Az üvege miatt már régóta szemezgettem a my ny-kal, de papírra fújva nekem mindig a húsvéti kölnik szagára emlékeztetett, ezért sose próbáltam ki bőrön. De most gondoltam adok egy esélyt. Hatalmasat csalódtam benne! Pozitívan. :) Bár elsőre a csuklómon is a kölni szag csapott meg, de ez pont addig tartott csak, míg átfutott a fejemen, hogy affenébe... És utána életre kelt. Egyszerre édes, gyümölcsös és fűszeres. Nem geijl, hanem olyan kellemesen édes, a fűszeressége pedig egy olyan csavar, amire egyáltalán nem számítottam. Egyből megtaláltuk a közös hangot. Nagyon kiváncsi leszek, hogy majd a meleg időben hogyan muzsikál.

2 ÖSSZETEVŐ

Polyglyceryl-5 Polyricinoleate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen