Anii

Regisztráció dátuma: 2013. május 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. május 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Origi Napkence

Origi Napkence
2021. augusztus 1.

Jó kis masszív krém, ha nagyon kekeckedő akarok lenni, akkor azt mondanám, hogy nem túl felhasználóbarát az állaga, mert el kell dolgozni rendesen, hogy az embernek ne legyen fehér a feje. De ha ez megvan, akkor kárpótol a szép az eredmény, az egységes, enyhén fényes bőr, na és a tudat, hogy mindenféle vegyi anyag- és alkoholmentes cucc került a bőrömre.

Vintage Beauty Maszk Érett, Vízhiányos Bőrre

Vintage Beauty Maszk Érett, Vízhiányos Bőrre
2021. augusztus 1.

Most értem a tégely végére, és igazán megszerettem. Használata után "gumis" az arcbőr, vagyis tényleg az ígért rugalmasságot, hidratálást hozza, a vízhiányos részek feltöltődnek és napokig tart ez az érzés. Heti 1x elég használni, hamar megszárad az arcon, nem irritál, 1-2x csípte az arcomat pár másodpercig, de csak az első hetekben. A lemosása is hamar megvan, nem kell percekig dörzsölni az arcot, hogy megmozduljon. 40 felett mindenképpen ajánlom.

Shu Uemura Art of Hair Essence Absolue Nourishing Hair Oil

Shu Uemura Art of Hair Essence Absolue Nourishing Hair Oil
2020. december 20.

Hónapok óta használom, és nem vagyok maradéktalanul elégedett. Finom az illata és lágy, selymes lesz tőle a hajam, de hosszú, kócos hajra több pumpányi kell belőle, hogy ki tudja fejteni a pozitív hatásait. Így viszont gyorsan fogy és piszok drága!