anikaa96

Regisztráció dátuma: 2014. december 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. december 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Supercharged Complex

Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Supercharged Complex
2019. március 30.

Sajnos én is úgy jártam mint az egyik előttem szóló.
Nagyon durván kiszáradt a szemkörnyékemet, égett, viszketett, hámlott és piros volt, a szemem pedig könnyezett. Alapozzóval sem tudtam elrejteni amikor munkába mentem. Borzalmasan nézett ki!
Aztán áttértem egy másik krémre, hátha az EL okozta a problémát. Szépen lassal elkezdett rendbejönni a szemem.
Amikor már eltűnt minden 1 alkalommal újra elővettem ezt. Nem kellett volna. Már 1 használat után újra előjött az ekcéma egy kisebb helyen!!
Soha többet nem veszek ilyet! Már nagyon megbántam hogy megvettem mert nem a legolcsóbb és ilyet okoz ráadásul..
Pénzkidobás volt! :(

L'Oreal Paris RevitaLift Cicacream

L'Oreal Paris RevitaLift Cicacream
2019. március 30.

Egy szóval tudnám jellemezni.
Fantasztikus!
Édesanyám ajánlotta mert nagyon csúnyán ekcémás lett a szemhéjam és a szemem körül és nem nagyon akart elmúlni pedig már próbáltam a gyógyszertári Septosyl krémet is ami erre való.
1 hónapon keresztül az Estée Lauder Advenced Night Repair szemkrémjén használtam. Ezzel a problémával sok mindent nem csinált de legalább rosszabb sem lett tőle. (Később amikor már rendbehozta a L'oréal a szemmet újra kiptóbáltam az EL krémjét és kiderült, hogy ő volt a hibás! Soha többé!!)
Aztán csak kipróbáltam ezt is és csak pilláztam... 3 nap alatt eltüntette a pirosságot, nem hámlott, nem viszketett és nem is fájt már a szemkörnyékem, VÉGRE!
Ez tényleg csodaszer!
Nagyon gyorsan beszívódik és nagyon jól ápol is. Egyáltalán nem csípi a szememet sem. Én reggel és este is használom, szóval sminkelni is tökéletesen lehet rá.
Biztos, hogy áttérek erre. Még árban is sokkal barátibb mint az EL! :)

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2019. március 26.

A tökéletes alapozó!
Elfogyott az első üveg így megérett egy vélemény is róla. :)
Úgy érzem, hogy végre megtaláltam a tökéletes alapozót.
A fedése tényleg nagyon erős és megse lesz maszk hatása. Sokan azt is mondták már, hogy rajtam nincs is alapozó. Nagyon természetes hatást ad.
Én ecsettel vagy szivaccsal viszem fel, de olyan is volt már, hogy a kezemmel. Mindenhogy tökéletes végeredményt ad!
Nekem eléggé zsíros a T zónában az arcom de ezzel nagyon sokáig nem látszik, nem fénylik az arcom tőle mint egy diszkógömb. Egyszer ezzel mentem el infrashape-re (tudom nem jó sminkelve menni..) és totál leizzadtam de az alapozó maradt a helyén és még ezután sem fénylett át! Szóval ez nyáron is jó választás, nagyon tartós. Plusz pattanást sem okoz.
Én nem vettem meg hozzá a pumpát, anélkül is jól lehet használni. Sőt, így még kevesebb is vész kárba!
Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt az alapozót! :)