anikoo

Regisztráció dátuma: 2012. június 21.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. június 21.
Bőrprobléma: -

Garnier Olia Tartós Hajfesték

Garnier Olia Tartós Hajfesték
2019. január 14.

Hmm..... kellemes meglepetés! 9.0 világosszőkét és 8.13 világos bézs szőkét vettem, mert nem tudtam dönteni a boltban.
Évek óta Syoss 10-5 Los Angeles szőtét használok, de most úgy gondoltam kipróbálnék valami természetes világos szőke árnyalatot. Ez általában bátor vállalkozás, mert ez az a szín, amit piszok nehéz elérni, megtalálni, megtartani. Vagy túl szürke, túl sötét, túl hamvas, túl sárga... minden csak nem természetes szőke. Itthon még olvasgattam a véleményeket, próbáltam eldönteni melyiket próbáljam ki, végül a 9.0-ra esett a választásom. És nagyon jól döntöttem!
A szín pont olyan lett, mint a dobozon van (ami nagyon nagy szó ennél a színnél), pedig lemosás előtt kicsit féltem, hogy nem lesz-e túl sötét, mert a hatóidő letelte után sötétnek tűnt a krém.
Most frissen festve még bizonytalan vagyok abban, hogy ez a nekem való árnyalat vagy sem, de én ált. nem szeretem a frissen festett haj tónusát, így kiváncsian várom milyen lesz 1-2 mosás után. Szerintem úgy lesz tökéletes! :D

A krém mennyisége a Syoss után meglepett, sokkal több! Az állagát is szerettem, az is sokkal jobb, mint a Syoss és hát az illatáról nem is beszélve! Kifejezetten jó illatú a festék, így kevésbé utálatos hadművelet a hajfestés ezzel a kencével!
A 8.13-as ezek után nekem szerintem túl sötét lenne, viszont szerintem az egy tipikus világos-középszőke szín, így aki azt keres, annak lehet érdemes kipróbálnia.
Én most annyira elégedett vagyok, hogy visszaviszem a boltba a 8.13-ast és kicserélem egy 9.0-ra. Pedig azt eredetileg nem is akartam megvenni, a 8.13-mal szemeztem sokáig.

Update: imádom a színét! Természetes, nem hivalkodó szőke! Sajnos, az eddig világosabb szőkére festett hajam dobja le fokozatosan ezt a színt, de ez nem az Olia hibája, a szőke mindent ledob. De ráállok erre a színre és majd idővel lenövi a hajam a korábban világosabbra festést, nincs jobb öteletem. De ez a 9-es szín tökéletes!!! Köszi Olia!

Update fél évvel később:
Az elmúlt fél évben csak ezt a festéket használtam, a 9-es árnyalatot.
Sajnos az első pár festés után már nem olyan a színe, szinte egyre vörösesebb már frissen, festésk után is. Pár mosás után pedig egyre jobban vörösödik a hajam. :(
Az illatát, állagát továbbra is szeretem, nekem nem hullik tőle a hajam, mint sokaknak. Minden jó lenne, csak a színnel van problémám.
Sajnos így le kell váltanom és visszatérek a bevált Syoss-hoz.

Balea Trockenshampoo Sweet Melon

Balea Trockenshampoo Sweet Melon
2018. július 14.

Eléggé viszket tőle a fejbőröm sajnos. Hatásában gyengébb, mint a Batiste, viszont fele annyiba is kerül. Megvenném újra, ha nem viszketnék tőle. Soha ilyen roblémám nem volt szárazsamponnal, pedig nagyon sokat próbáltam már. Egyébként az illatával nincs bajom, nem sokkal erősebb, mint a Batiste illatosítottak.

Australian Gold Dark Legs Bronzing Lotion

Australian Gold Dark Legs Bronzing Lotion
2018. május 23.

Szeretlek! Nagyon jó áron adod magad ahhoz képest, amit tudsz és amennyire jó vagy! Imádom az illatod! Maradj mindig ilyen jó és nem hagylak el sosem, ígérem! Kiss: Your Lover! ;)

1 ÖSSZETEVŐ

Polysilicone-9 EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen