AnikoR

Regisztráció dátuma: 2015. június 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. június 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 5 vétel
Megnézem

Adrienne Feller Zöld Esszencia

Adrienne Feller Zöld Esszencia
2022. április 15.

Sajnos nekem egyáltalán nem vált be. Gyakori arcüreggyulladás kezelésére vettem, de sem az enyhe, sem a súlyosabb megbetegedésen nem segített, hiába kenegettem az arcomat. Nem csökkentette a fájdalmat, vagy a bedugulás érzést, és nem gyógyultam meg tőle gyorsabban.
Próbáltam 1-2 pattanásra is célzottan használni, de különösebb változást nem tapasztaltam. A torkomra kentem, ha fájt, vagy a fülemre, de… semmi. Annyira sajnáltam, nagyon reméltem, hogy beválik majd. :’(

The Body Shop British Rose EDT

The Body Shop British Rose EDT
2021. november 9.

Nehany honapja uj kulsot kapott, allitolag csak az uvege valtozott meg - az eladok szerint.
Megvettem, de hihetetlen nagy hiba volt. Koze nincs az elodjehez, az uvege is ocskabb, a tartalma is.

Ossze lehet hasonlitani az osszetevoket is, az ujban pl nincsen Rose extract.
Fujtam egy keveset a regibol az egyik kezemre, az ujbol pedig a masikra. Az ujnak ocska, drogerias, rozsara hajazo, de nyomi illata van, a reginek nemes, citrusos, isteni. Az A body shop-os british rose.
Sajnos mar nincs meg a blokkja, de akkor giga nagy panaszt tennek a boltban, amiert (ugy erzem) megtevesztettek.

Egy szoval: senkinek sem ajanlom, rossz minoseg sok penzert

Panarom Öröm Illóolajkeverék Párologtatáshoz

Panarom Öröm Illóolajkeverék Párologtatáshoz
2021. november 7.

Egyszerűen imádom a Panarom és az Adrienne Feller márkákat, és eddig csak kettő illat volt, ami nem vált be (rendszeres vásárló vagyok:D). Az egyik az Öröm illóolaj keverék. Pedig aaaannyira akartam szeretni, rengeteg helyen jött velem szembe, ezért én is beszereztem.
De számomra inkább bio-takarítószer illata van.
Ehhez képest nagyon drágállom.
Sajnos csak egy gyenge kettő (alá) csillagot adok rá.