anikoszekely

Regisztráció dátuma: 2018. november 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. november 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Nuxe Radírozó és Bőregységesítő Maszk

Nuxe Radírozó és Bőregységesítő Maszk
2020. március 18.

tényleg elég az a pár perc, amit mondanak.. és ez az első maszk, ami után nem szoktam hidratálni, és kellemesen selymes érzés miatt utána szívesen simogatom az arcomat :) A szemcsék nem nagyok, de érezni hogy hatásosan radíroz. én zuhanyzás előtt szoktam végig dörzsölni az arcomat, és amíg zuhanyzom rajta van, és utoljára az arcomat mosom le - tökéletesen elég ez a pár perc a hatásért.
Biztos, hogy ki fogom próbálni a többi maszkot is, elsőre erre esett a választásom, mivel pont az utolsó radírom is elfogyott.
Ez tutira két terméket helyettesít :)

Nuxe Reve de Miel Ultra-Gazdag Arc- és Testlemosó Gél

Nuxe Reve de Miel Ultra-Gazdag Arc- és Testlemosó Gél
2020. március 18.

eddigi legjobb tusfürdőm, hónapokig kitart az adagolásnak és textúrának köszönhetően! isteni mézes illat az egész fürdőben és reggelig érzem a bőrömön is. arcra is használtam párszor, nem volt gond vele.
Lehetne több NUXE tusfürdő ilyen kiszerelésben, a pumpás használat után másra ezután nem szívesen térek át! :)

Nuxe Crème Prodigieuse Boost Energizáló Bőrkiegyenlítő Koncentrátum

Nuxe Crème Prodigieuse Boost Energizáló Bőrkiegyenlítő Koncentrátum
2020. március 18.

szuper bőrfeszesítő! viszont kevésbé hidratál mint számítanám, a géles állag ahogy szárad nagyon jól összehúzza a bőrt. De meglepő módon reggelre (éjszakára használtam eddig csak, vagy munka után sminklemosás után) nincs száraz érzete az arcomnak - valamit nagyon tud ez a NUXE termék is :)
Anyukámnak vettem, viszont neki zsírosabb krém kellett inkább.
Egy icipici hátránya, hogy egy pumpálással túl sokat adagol, elég a nyakamra is egy pumpálás. Az aquabella hidratálóm sokkal kisebbet adagol, ami tökéletesen elég az arcomra