Best of Beauty 2019

AnisiaBella

Regisztráció dátuma: 2017. november 28.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. november 28.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Schwarzkopf Beology Hidratáló Hajpakolás

Schwarzkopf Beology Hidratáló Hajpakolás
2019. február 17.

Nem mindenkinek való, ez tény. De vastag, sűrű, durva tapintású hajrá csodaszer. Olyan, mintha kicserélnék a hajam! Tincses, egészséges, élettel teli, és a hajmosàst is kitolhatom vele, mivel a sokadik napon is csodaszép. Drogériàs viszonylatban egyedülálló hatàs. Végre tudom kibontva is hordani a hajam!

Tarte Be A Mermaid & Make Waves Eyeshadow Palette

Tarte Be A Mermaid & Make Waves Eyeshadow Palette
2018. augusztus 11.

Amikor megláttam a paletta szîneit és a csomagolàsàt, gondolkodás nélkül vettem meg, egyszerűen úgy éreztem, hogy KELL nekem. És milyen jól tettem! Ez a paletta csoda. Kezdve a szuper minőségű fém tartójàval, ami annyira gyönyörű, hogy ha kifogynak belőle a szînek is biztosan megtartom. A fényes színek ultra brutàl hatàst adnak, és gyönyörűek. Egymàssal jól kombinàlhatóak. Ha ezt a palettàt vàlasztom reggel, mindig megdícsérik a sminkem. A fényes színek formulàja nagyon érdekes, krémes, és egy kicsit glitteres. Inkàbb krém mint púder. A matt színek púderesek, pigmentàltak, de kicsit nehezebben eldolgozhatóak, míg a fényesek maguktól satírozódnak. A szînek különlegesek, van benne egy hideg fényű arany amit imádok, és egy nagyon különleges kék-bordó duókróm, ami magàban viselve is lélegzetelállító.

Lancôme La Vie Est Belle EDP

Lancôme La Vie Est Belle EDP
2018. augusztus 11.

Nekem ez a kora őszi illatom. Bàr rajtam érdekes módon nem annyira erős, négyet-ötöt is kell hogy fújják belőle hogy lehessen a bőrömön érteni, ràadàsul a sok összetevő helyett csak egy lineàris, édes vanília, mégis igazi BOLDOGSÁG ILLAT. Nem igazán az enyém, ennek ellenére folyton kacérkodom vele.