AnisiaBella

Regisztráció dátuma: 2017. november 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. november 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Oriflame Live In Colour EDP

Oriflame Live In Colour EDP
2019. szeptember 30.

Újravettem. Az első üveget imádtam, annak ellenére, hogy a szórós feje alighanem hibás volt, alig jött ki termék belőle, de kiszenvedtem az utolsó cseppig is, mivel egy egész nap körbelengő boldogság illat volt érte a jutalom. Bevezető áron vettem, de így is drága volt.
Viszont a csavar! A második üvegben már nem ugyanaz a minőségű parfüm van, hanem egy hígabb, bár ugyanolyan illatú, nulla tartósságú lötyike.
Miért?

Schwarzkopf Beology Hidratáló Hajpakolás

Schwarzkopf Beology Hidratáló Hajpakolás
2019. február 17.

Nem mindenkinek való, ez tény. De vastag, sűrű, durva tapintású hajrá csodaszer. Olyan, mintha kicserélnék a hajam! Tincses, egészséges, élettel teli, és a hajmosàst is kitolhatom vele, mivel a sokadik napon is csodaszép. Drogériàs viszonylatban egyedülálló hatàs. Végre tudom kibontva is hordani a hajam!

Tarte Be A Mermaid & Make Waves Eyeshadow Palette

Tarte Be A Mermaid & Make Waves Eyeshadow Palette
2018. augusztus 11.

Amikor megláttam a paletta szîneit és a csomagolàsàt, gondolkodás nélkül vettem meg, egyszerűen úgy éreztem, hogy KELL nekem. És milyen jól tettem! Ez a paletta csoda. Kezdve a szuper minőségű fém tartójàval, ami annyira gyönyörű, hogy ha kifogynak belőle a szînek is biztosan megtartom. A fényes színek ultra brutàl hatàst adnak, és gyönyörűek. Egymàssal jól kombinàlhatóak. Ha ezt a palettàt vàlasztom reggel, mindig megdícsérik a sminkem. A fényes színek formulàja nagyon érdekes, krémes, és egy kicsit glitteres. Inkàbb krém mint púder. A matt színek púderesek, pigmentàltak, de kicsit nehezebben eldolgozhatóak, míg a fényesek maguktól satírozódnak. A szînek különlegesek, van benne egy hideg fényű arany amit imádok, és egy nagyon különleges kék-bordó duókróm, ami magàban viselve is lélegzetelállító.