anita

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 9 vétel
Megnézem

Paula's Choice Defense Nightly Reconditioning Moisturizer

Paula's Choice Defense Nightly Reconditioning Moisturizer
2020. január 17.

Van valami eszméletlen fura az illatában (elsőre a romlott élesztőre asszociáltam, de az illat leírásokban rettentő béna vagyok, plusz nekem a csipkebogyó illata sem kellemes, csak a viszonyítás végett jegyzem meg) ami miatt nem szívesen használtam, de mást nem tudok felhozni ellene, mert nekem ez is tök jól bevált.
Kellemes érzés a bőrömnek, rétegezve használom más hidratáló mellett, nem csak éjszakára hanem nappalra is.
Smink sem csúszkál rajta, de erre mégis azt mondom, hogy nem feltétlen éri meg az árát, kategóriájában van jobb is.

Paula's Choice Defense Hydrating Gel-to-Cream Cleanser

Paula's Choice Defense Hydrating Gel-to-Cream Cleanser
2020. január 17.

Az arctisztítás teljesen új dimenzióját nyitotta meg előttem, minden reggel ezt használom (sminkhez nem!) és már el is felejtettem milyen az a száraz, húzódó, nyikorgó-csikorgó bőr!
Puha és nyugodt a bőröm, tökéletes alapot adva elkezdeni a napot.
Egyetlen negatívuma a csomagolás, túl erős a műanyag és nehéz adagolni

Paula's Choice Defense Triple Algae Pollution Shield

Paula's Choice Defense Triple Algae Pollution Shield
2020. január 17.

Erre mondom azt, hogy egy alap bőrápolási rutinba luxus. Mondhatni felesleges, mert a szó szoros értelmében látható hatása nincsen, érzésre nem hidratál különösebben, sőt ki sem váltja a hidratálót.
De mégis működik és élmény használni, nagyon kellemes az állaga és a semleges illata.
Egy hónap aktív használat után nagyon jó állapotban van a bőröm, sminkelni is teljesen jól lehet rá.
Kíváncsian várom hogy fog viselkedni melegebb időben.

5 ÖSSZETEVŐ

Cedar EWG Kockázat: EWG Adat: közepes