anita

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrtípus: Száraz

1 ELADÓ KRÉM

Uriage Bariésun Spot Krém Pigmentfoltok Ellen SPF50+

Uriage Bariésun Spot Krém Pigmentfoltok Ellen SPF50+
2020. június 5.

Már meglévő problémára/problémás területre kezdtem el használni, csak azt sajnálom, hogy nem korábban. Valahogy hatékonyabbnak érzem, mintha csak 50SPF fényvédőt használnék.
A tavalyi állapothoz képest nagyon szépen kordában tartja a bőröm és nem erősödnek tovább a foltok az utóbbi 1 hónapban, mióta erre váltottam (előtte az 50-es invisible sticket használtam, szintén uriage)
Nem spórolok vele (ajánlott teáskanál mennyiség simán felmegy) és bőven van még 1 hónapnyi benne, heti 5-6 nap használat mellett. A csőrös kiszerelés telitalálat, mert az állaga gyorsan terülő, híg, ezáltal nyomtalanul gyorsan beszívódik, semmi fehérség.
Sminkelni szépen lehet rá, nem fényesedik át, nem csúszik el rajta az alapozó.
Minden szempontból ajánlom!

Clinique Take The Day Off Cleansing Balm

Clinique Take The Day Off Cleansing Balm
2020. június 4.

Elengedhetetlen optimális üzemi hőmérsékleten használni, ha nem akarja az ember hosszadalmasan dörzsikézni az alapozót a bőrébe ezzel a balzsammal, amíg felolvad. A tégelyes belenyúlkálós kiszerelés sajnos nálam nem praktikus.
Nem értem a hypeot, a The Ordinary squalane cleansere sokkalta jobb, minden szempontból. Hatékonyság, kiszerelés, ár-érték arány.
Ez egy borzasztóan túlárazott valami, ami amúgy jó is lehetne, ha előtte még nem próbáltál hasonló terméket.

Paula's Choice Resist Optimal Results Hidratáló Lemosó

Paula's Choice Resist Optimal Results Hidratáló Lemosó
2020. április 21.

A PC cleanserek közül nagyjából ez a leghasználhatóbb, ami sminklemosásra (is) hivatott.
Nem mondom, hogy életem lemosója, de legalább nem szárít.
Egyéb jótékony anti-aging hatása kérdéses, mert mást is használok a témában.
Az biztos, hogy spórolni nem lehet a mennyiséggel, mert halottnak a csók.
Inkább nem ajánlom ezt sem.

5 ÖSSZETEVŐ

Cedar EWG Kockázat: EWG Adat: közepes