anita

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Roberto Cavalli Paradiso EDP

Roberto Cavalli Paradiso EDP
2021. május 14.

Huhúú, itt nagyon félre ment valami. A vélemények alapján abszolút nem azt kaptam amit vártam. Se mediterrán, se paradicsomi idill de rajtam még csak nem is friss, viszont tény, hogy tartós... 50+ hölgyeken tudnám elképzelni.

Rexona Maximum Protection Confidence Krémdezodor

Rexona Maximum Protection Confidence Krémdezodor
2021. május 14.

Büdös, mint a fene (vagy mint a legolcsóbb wc légfrissítő), de hála az égnek elillan pár perc után a nap folyamán nem enged érezni semmi kellemetlen deo vagy izzadság szagot! A ruhákat nem roncsolja érezhetően, az esetleges foltokat pedig könnyen kihozza a 40fokos mosás. Nem mondom, hogy megszüntette, de valamelyest mérsékelte az izzadást. Számomra inkább megéri ezt a fajtát vásárolni a normálhoz képest magasabb áron. Valóban folyik az aljából valami cucc, ezért fejjel lefelé tárolom, így egyik irányba se szivárog. A mennyisége kevesebb, de használni is arányosan kevesebbet kell (vagy elegendő) használni belőle, így kb ugyan annyi ideig elég is, mint a normál verzió. Aki ódzkodik az ára miatt, 1x mindenképp érdemes kipróbálni. Viszont az egyéb illatok alatti rosszabb vélemények miatt a zöld és a férfi verzióval biztos nem kísérletezem, ez a tuti.

Yves Saint Laurent Black Opium Neon EDP

Yves Saint Laurent Black Opium Neon EDP
2021. február 14.

Szerintem teljesen korrekt illat, ha kitapasztaljuk a magunkhoz illő mértékben használni. Abszolút pozitív csalódás! Nem mondom, hogy ez a best, mert vannak sokkal jobbak, de meg lesz a maga helye és ideje, amikor szívesen fogom viselni.

5 ÖSSZETEVŐ

Cedar EWG Kockázat: EWG Adat: közepes