anita

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

MAC Stack Mascara

MAC Stack Mascara
2022. május 30.

Felültem a hypera és nagyon boldog voltam, hogy megszereztem a 8ml-s de normál fejes kiszerelést. A kezdeti örömön túl egyéb pozitívumot nem tudok felhozni. Nagyon híg a festék, lehúzni nem nagyon lehet, így rengeteg anyag kerül a pillákra az első időszakban amíg nem kezd el "be"száradni. Ezt áthidalva át kell menjek egy tiszta spirállal is, hogy ne folyjon bele a szemembe :/ Ezáltal a rétegezéssel kár is próbálkozni, mert tragikus eredménye lesz. Felmaszatol a szemhéjra nagyon-nagyon rövid időn belül, ugyanakkor lemosáskor makacs és dupla-tripla tisztítást igényel, mert csak pandás lesz. Furi a szaga is, de lehet ez tipikus mac. Nekem alapból hosszú és dús szempillám van, de ez a cucc kifejezetten csak rontani tudott rajta. Elég nagy csalódás. A csomagolása menő.

Syoss Keratin Heat Hővédő Hajformázó Spray

Syoss Keratin Heat Hővédő Hajformázó Spray
2022. május 20.

Zéró tapasztalatom van hővédő termékekkel, így vásárláskor egyetlen szempont volt a krémmániás értékelése, amire vakon hagyatkoztam. Talán ezért is volt fura, hogy jobban kezelhető lett a hajam. Lett tartása. A szögegyenes hajamban még másnap is benne volt az a szép hullám (ami minden más esetben 1-2 óra elteltével alig egy fél kanyarra lógta ki magát). Valahogy fura módon dús napokkal később is.
Na most megnéztem tüzetesebben, mit is ígér és wow! Teljesen leragadtam, hogy 230fok hővédelem és csak ma vettem észre, hogy "3 days style control" és tényleg! :D

Curaprox Cs 12460 Velvet Fogkefe

Curaprox Cs 12460 Velvet Fogkefe
2022. május 1.

Számomra a legjobb az összes curaprox közül.
Extrém érzékeny és nagyon problémás ínyem van, eddig a super soft kefét használtam, de ez az igazi megváltás! Senkit se tartson vissza az ára, megéri!

5 ÖSSZETEVŐ

Cedar EWG Kockázat: EWG Adat: közepes