anita0828

Regisztráció dátuma: 2015. november 17.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. november 17.
Bőrtípus: -

Megnézem

Lush Cup O' Coffee Arcpakolás

Lush Cup O' Coffee Arcpakolás
2017. április 12.

Szakdogaírós kis kedvencem :D Mivel az utóbbi 2 hónapban semmire nincs időm, főleg nem relaxálni, ezért szakdoga írás közben szoktam az arcomon hagyni, így két legyet ütök egy csapásra:1) sikerül ébren maradni, 2) miután lemosom, sokkal életelibb, szebb lesz a bőröm. Nagyon szépen kitisztítja ez is a bőrt, mint a mentás társa; a kettő között radírozás szempontjából az a különbség, hogy szerintem ez kicsit durvábban radíroz, de nem bánom, legalább jobban kitisztul a bőröm. A boltban mindig azt mondják a kis tégelyre, hogy ez olyan 3-4 alkalomra lesz elég, de szerintem ez butaság, mert 10-12 alkalomra simán elég egy kis tégely is.

Lush Catastrophe Cosmetic Friss Arcpakolás

Lush Catastrophe Cosmetic Friss Arcpakolás
2017. április 12.

Én is azok táborát erősítem, akiknek nem jött be a pakolás. Pedig pont a pattanások miatt kértem anno mintát belőle, ami nagyon hamar megromlott, így csak 2-szer tudtam használni. Az illata nekem nagyon tetszett, illetve a benne található áfonya darabkák is. A pakolás tényleg nagyon potyog száradás után, annyira, hogy ha picit is elmosolyodtam, megindult az arcomról. Amíg fent volt, tényleg nyugtató érzés volt kb. 2 percig, utána ugyanis elkezdett feszülni az arcom. Lemosás után tovább feszült és nagyon piros lett a bőröm. :( Hozzáteszem, nincs érzékeny bőröm, jól szokta bírni az új kencéket, amiket kipróbálok. És azt a pár pattanást sem húzta lejjebb. Csalódott vagyok, de annak örülök, hogy csak mintám volt, különben nagyon sajnálnám, hogy kidobtam az ablakon ennyi pénzt úgy, hogy nem használ és pirosságot okoz.

Lush Let The Good Times Roll Friss Arctisztító

Lush Let The Good Times Roll Friss Arctisztító
2017. április 12.

A boltban kaptam mintát az egyik vásárlásom mellé, ami nagyon sokáig elég volt. Kezdjük az illattal: nagyon finom süti illata van, kár, hogy nem lehet megenni. :D Könnyű eltalálni a megfelelő állagot is, nagyon kevés víz kell hozzá, hogy kenhető masszát kapjunk. A radírozó szemcsék tökéletes állagúak, alaposan kitisztítják az arcot. Radírozás után az arcomon szoktam hagyni úgy 10 percig. Nagyon ajánlom mindenkinek ezt a terméket, ha bizonytalanok vagytok vele kapcsolatban, kérjetek mintát a boltban. :)

1 ÖSSZETEVŐ