Anita1978

1940 pont

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

1940 pont

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Terra Naturi Hydro Hyaluron Szérum

Terra Naturi Hydro Hyaluron Szérum
2020. június 1.

Imadom a citrusos konnyed illatàt.Latom h parfum, sajnalatos, de attol mèg fini. :) En boven teszek magamra (3-4 pumpa), es a szemem alà is mert szemranckremben nem hiszek evek ota es a sima kremekben sem, amiota a szepsegiparban dolgoztam.Szoval ez igy egy maszk, jol bepacsmagolom, es szepen beszivodik mire megyek aludni vagy epp reggel megiszom a kavem, es sminkelni is kellemes rà. :) Ujra fogom venni.

Isana Age Performance Intensivserum

Isana Age Performance Intensivserum
2020. február 16.

Barnas erdekes gèles àllaga van, nincs illata ami nagyon pozitiv mert ez azt jelenti, nincs benne felesleges illatanyag.En szem ala is teszek, nem is keveset, es az egesz arcomra, majd jon a krem.Nem ragacsos, nyom nelkul, gyorsan beszivodik, es profi a csomagolas: elegans es higienikus pumpas kiszereles.Hatasrol ugye nem lehet beszelni mert csak most kezdtem el, de jobb mint a semmi, az biztos.

Isana Vital Intensiv Szérum

Isana Vital Intensiv Szérum
2020. február 2.

Nos..nem vàrok csodàkat ezektol a termekektol, de ezeket maszkkent veszem.Minden Isana serumot kiprobaltam mar.Tehat jo sokat teszek az arcomra, szemem alà, nyak, dekoltazs, es hagyom orakig h beszivodjon.Hatha valamire jo.A vegen sok nem jon ki a pumpas uvegbol, igy egy ecsettel szedtem ki azt a mennyiseget.Enyhe illata van, semmi kulonos