Anita1978

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Mivolis Vitamin C Pulver

Mivolis Vitamin C Pulver
2021. április 26.

Teába szoktam keverni, ha már nem forró, vagy amibe citrom kell (turos suti, amit nem kell sütni, kölesbe). Kipróbáltam arckrémbe is keverve, de nem tetszik a surolo hatása, es nehezen oldódik fel (hiszen nem is erre valo), igy maradok az eredeti használatnál, es vettem C vitamin szérumokat inkább. :)

Cien Kézkrém Q10

Cien Kézkrém Q10
2021. április 7.

Ára 350 Ft, es egy jo nagy adagot kapunk érte. Gyorsan beszivodik, pedig jo sokat teszek a kezemre naponta pakolásként.Imádom az illatát...naptejes. :) Nekem elég a hidratálása.Extrém száraz bőrre ez lehet kevés.Nem hiszem, h tobbet tud mas ilyen áru kezkrem, tobbet viszont nekem nem ér.
Ps: gyenge marciusi napon az arcomra kentem az Spf10 miatt, mert nincs még idei naptejem.Nem pirult le az arcom 3 napos húsvéti kis napozástól-persze nyáron nem ezt használom.

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum
2021. március 12.

Reggelente használom arcmosás után, úgy, h nem törlöm le a vizet, mert olvastam, h azt a vizet is beviszi a bőrbe.Fél pipetta megy az arcomra, szem alá is szigorúan!Szép feszes, egészséges az arcbőröm, de teszek is érte jó pár Ordinary szérummal...meg is van az eredménye. :) Ajánlom!