Anita1978

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Trend It Up Super Glow Baked Highlighter

Trend It Up Super Glow Baked Highlighter
2022. március 17.

010-est vettem meg akciosan (750).Nagyon kis finom bőrszìnű, aranyos fényes.Alapvetően a szememre vettem tus alá (tökéletesen mutat), de az arcon is szép, főleg ha a természetes vagy mesterséges fény rávetül.Nagyon szép napfényben.

Mixa Hyalurogel Intenzív Hidratáló Testápoló Tej

Mixa Hyalurogel Intenzív Hidratáló Testápoló Tej
2022. március 8.

Mixa arckrém után vettem meg ezt, mert nagyon tetszenek a Mixa illatai. Ebben sem csalódtam. Alig várom már, h mikor kenhetem be magam, olyan kis fini, tiszta, nőies krémillatú. Puha lesz tőle a bőröm, gyorsan beszívódik. Én a szérumaim fölé is ezt kenem reggel, este meg megy rá a Mixa arckrém, de ez smink alá tökéletes, ill. a szemem alá pakolásként vastagabban is kenem, és becuppantja. Imádat!

L'Oreal Paris Revitalift Laser Pure Retinol

L'Oreal Paris Revitalift Laser Pure Retinol
2022. február 15.

Finom illatú, könnyen beszívódó fehér szérum. Én kb. minden 2.nap használom, de van, h minden nap-aznap akkor nem AHA-zom. Jót tesz a szemem környékének is, meg úgy általában hatékony. Szép ápolt, egységes lesz tőle a bőrfelszín. Gyönyörű éke a fürdőpolcnak, engem már ezzel az éjkek üvegcsével megvettek. 🙃 Újravevős abszolút, mert jelenleg nem látok a drogériákban könnyen elérhető alternatívát, és ebben a 0,2% retinol elég meggyőző!