Anita77

Regisztráció dátuma: 2018. június 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. június 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Uriage Bariésun Mineral Krém SPF50+

Uriage Bariésun Mineral Krém SPF50+
2021. március 29.

Milyen szép is lett volna találnom egy jó fizikai fényvédőt, hogy ne kelljen Koreából rendelni állandóan.
Nem mondom, hogy lehetetlen eldolgozni, de bizony rá kell szánni az időt. Lehet az én bőrömmel van baj, de olyan, mintha szép lassan olajjá válna. És úgy is viselkedik. Nekem az összes alapozómat ledobja, primerrel és anélkül is. Próbáltam a Mac Studio fix por állagú alapozójával, az kb 1 órát azért bírt rajta, aztán elkezdett foltokban "összecsúszni". Nagyon minimális, jól mattító púderrel el lehet tűntetni az olajos fényt, de nagyjából óránként újra kell púderezni. És ha ez nem lenne elég, az összes pici ráncocskába beleül, de nem fehéren, hanem ott brutális fénycsíkok virítanak. Katasztrófa. Itthonra elhalsználgatom és folytatom a keresést.

Klairs Gentle Black Deep Cleansing Oil

Klairs Gentle Black Deep Cleansing Oil
2020. szeptember 19.

Nagyon jò olajos lemosò, simán lehozza a vízállò spirált is anélkül, hogy vattakoronggal kellene nyúzni a szemkörnyékem. Biztos, hogy csak ezt fogom újra venni, ennyit egyik olajos lemosòm sem tudott.

Milk Makeup Blur + Set Matte Loose Setting Powder

Milk Makeup Blur + Set Matte Loose Setting Powder
2020. szeptember 19.

Imádom. Ennyi. Eddig azt hittem a Kvd púdernél jobbat nem találok. De ez jobb. Nem szárít még a szem alatti részen sem, és nagyon szépen elfedi a pórusokat is. Alap darab lesz, bár nem olcsò, de brutális mennyiség, így azt mondom, bőven megéri. Az összetevői meg csak hab a tortán.