Anita77

Regisztráció dátuma: 2018. június 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. június 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

ElishaCoy Pore Tightening P serum

ElishaCoy Pore Tightening P serum
2018. október 19.

Most érkezett meg, teljesen megváltoztatták az összetevőket.
Háromszor megnéztem, hogy biztos jót rendeltem-e meg, de sajnos igen 😏 ezt szerintem akár más néven is kiadhatták volna, annyira megváltozott 😏
Az alkohol denat miatt kap 1 csillagot, de még nem próbáltam.

Yves Rocher Elixir Jeunesse Légző Bőr Regeneráló Nappali Arcápoló

Yves Rocher Elixir Jeunesse Légző Bőr Regeneráló Nappali Arcápoló
2018. június 24.

4 hónapja használom a szettet (éjszakai, nappali krém, szérum), de csak mert még nem fogyott el. Bíztam benne, hogy csak idő kell neki, de azt hiszem ennyi idő után kijelenthetem, hogy nem sokat ér. Nekem nem szívódik be, csak ha legalább 5 percig masszírozom, de még akkor is ragad egy kicsit. Hatása semmi. Abszolút semmi. Se a ráncokra, se a szem alatti karikákra, se a fakó bőrre, se a tág pórusokra vagy a fényesedésre. Az illata elég borzasztó, de megszokható. Amint megérkezik az új krémem, a kukában fogja végezni.

Revlon Ultimate All-In-One Szempillaspirál

Revlon Ultimate All-In-One Szempillaspirál
2018. június 24.

Nagyon szeretem! Hatalmas pillákat lehet vele alkotni, bár arra tényleg vigyázni kell, hogy kevés festékkel dolgozzunk, különben tényleg össze ragasztja a szempillákat. Még egy alapos elázás után sem folyt szanaszét (legalábbis a vízálló változata). "Átlagos" lemosókkal valóban szinte lehetetlen lemosni, de én arctisztításhoz első lépésként kókuszolajat használok, az elbánik vele, ha kitartó az ember. Nekem nem törtek le tőle a pilláim, valószínű azért mert mindig tökéletesen lemosom. Eddigi legjobb spirálom.