Anita9620

Regisztráció dátuma: 2016. november 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. november 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence Ho!Ho!Ho! Szemhéjfesték Paletta

Essence Ho!Ho!Ho! Szemhéjfesték Paletta
2019. február 2.

Ez valami gyönyörű ez a paletta:) egyetlen egy hibája van, hogy nincs egy világos matt szín benne, ami persze pótolható máshonnan. Van benne egy nagyon különleges szuper csillogós szín, ami állagra szinte krémes. Felkenve se veszít a csillogásából, nem kenődik és nem kopik. A palettában van egy duokróm árnyalat is. A többi színről annyit tudnék elmondani, hogy jól kombinálhatóak egymással, nem foltosak és meglepően jól pigmentáltak.

Garnier Ultra Doux Délicatesse Rizskrém & Zabtej Gyengéd Nyugtató Sampon

Garnier Ultra Doux Délicatesse Rizskrém & Zabtej Gyengéd Nyugtató Sampon
2019. január 12.

Nagyon kellemes az illata, ami az én hajamban napokig érezhető volt. Puha, fényes, tiszta és jó illatú lesz a hajam tőle. Nekem nem zsírosítja, nehezíti el a hajam. Csodát nem tesz, de egy samponnak elmegy. A mézes verziót jobban szeretem.

Dove Nourishing Secrets Restoring Ritual Kézkrém

Dove Nourishing Secrets Restoring Ritual Kézkrém
2018. november 9.

Egyszerűen imádom. Először vonakodtam 800 forintért megvenni egy ilyen pici krémet, de aztan sikerült akcióssan hozzájutnom és biztos vagyok benne, hogy majd ha elfogy megveszem teljes áron is. Nagyon kellemes kókuszos illata van, sokáig lehet érezni a bőrön. Gyorsan brszívódik és elég egy keveset használni belőle egyszerre, tehát jó sokáig elég lesz. Szerintem telejsen megéri az árát.