anitaa17

Regisztráció dátuma: 2016. január 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. január 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

The Body Shop Banános Sampon

The Body Shop Banános Sampon
2020. január 5.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a samponnal, főleg, mert őszintén bevallom nem számítottam tőle sokra, egyedül a banán illat miatt szerettem volna kipróbálni. Ehhez képest brutál pozitívan csalódtam és már egy flakon sampon + balzsam elfogyasztása után be is szereztem a második adagot belőlük. A legjobb dolog, amit nálam hozott, hogy a hajam nagyon szép puha lett tőle és sokkal később kezd el zsírosodni, mint egyébként. A banán illatot én csak használatkor érzem, utána már kevésbé.

Schmidt's Deodorant Rózsa + Vanília Dezodor Stick

Schmidt's Deodorant Rózsa + Vanília Dezodor Stick
2020. január 5.
(!)

Tesztelésre került hozzám, viszont egy jó darabig csücsült a fürdőszoba szekrényben, mire elfogyott a másik így elővettem. Sajnos én is jobban érzem rajta a rózsát, mint a vaníliát és a színe is is elég bizarr (ami mondjuk nem a leglényegesebb), de a legzavaróbb benne, az az állaga. Olyan, mintha egy durva, szemcsés testradírral kenném be a hónaljamat, ami elég kellemetlen érzés. Az állagát eleinte annak tudtam be, hogy sokat állt a szekrényemben és esetleg beszáradhatott, de látom az alábbi kommentekből, hogy mindenki ugyanezt tapasztalta. Egyszer kipróbáltam közvetlen borotválkozás után, ami nagyon rossz ötlet volt, mert teljesen begyulladt és kiütéses lett tőle a bőröm 2-3 napig. A hatásában izzadás tekintetében nem érzek különbséget más dezodorokhoz képest, ezért összességében nagyon sokallom az árát.

MAC Mineralize Skinfinish

MAC Mineralize Skinfinish
2019. december 13.

Soft&Gentle árnyalatban szereztem be, aminél fontos szempont volt, hogy hétköznapra is viselhető legyen. Nagyon szép árnyalat, egy rétegben is gyönyörűen mutat, szép a finish és elég tartós is. Fix+-al használom, amit előtte az ecsetre fújok és azzal viszem fel a highlightert.