anitaa17

Regisztráció dátuma: 2016. január 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. január 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Innisfree Apple Seed Cleansing Oil

Innisfree Apple Seed Cleansing Oil
2019. október 3.

Imádom a zöldalma illatát, ez az egyik legjobb benne :) Viszont rá kellett jönnöm, hogy ez az olajos lemosó nem az én műfajom, mert idegesít, az a zsíros érzés, amit maga után hagy. Smink lemosásra használom, csak egy picit teszek az arcomra / vattakorongra és azzal távolítom el a sminket, a szememet viszont elkerülöm, mert eléggé csípi. Nagyon pici kell csak belőle, sokáig elég a kiszerelés.

Innisfree Blueberry Rebalancing 5.5 Cleanser

Innisfree Blueberry Rebalancing 5.5 Cleanser
2019. október 3.

Kicsit vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban, mert különösebben nem érzem a hatását, viszont rosszat sem tudok róla mondani. Második lemosóként, a smink eltávolítását követően használom. A szemek környékét érdemes jó nagy ívben elkerülni, mert nagyon tud csípni. Az illata inkább citromos, mint áfonyás, és kevés kell belőle, mert elég sűrű, tömény lemosóról van szó.

Innisfree Daily UV Protection Cream No Sebum SPF35 / PA+++

Innisfree Daily UV Protection Cream No Sebum SPF35 / PA+++
2019. október 3.

Nagyon sűrű, erős fényvédő, amely egy vékony fehér réteget hagy maga után. Csak nagyon vékonyan érdemes felkenni, viszont zseniálisan véd. Nyaralás alatt használtam, nem oldódik le az izzadságtól és egész nap nem égett le az arcbőröm. Nem fénylik át, szépen mattít. Smink alapnak viszont nem vált be.