anitaaa04

Regisztráció dátuma: 2017. június 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. június 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Bioderma Sébium Gommante Habzó Bőrradír

Bioderma Sébium Gommante Habzó Bőrradír
2019. december 4.

A kombinált bőrömnek igazi csodaszer. Hetente 2 alkalommal használom este és sokkal puhábbá teszi az arcbőrömet. Eredményessége abban is megnyilvánul, hogy amióta használom nem csillog napközben az arcom, tehát segít kezelni a zsíros bőrt. Igaz hogy nem tartozik a nagyon erősen radírozó kozmetikumok közé de nekem pont megfelel mert végre találtam egy olyan terméket, ami nem karcolja össze az arcbőrömet miközben szépen meg is tisztítja. Bátran ajánlom mindenkinek!

Isana Hydro Booster Tuchmaske

Isana Hydro Booster Tuchmaske
2019. október 11.

Korábban egy jóval drágább fátyolmaszkot használtam, de mivel már kezdtem kicsit az ára miatt elpártolni tőle ezért új termékek után kezdtem keresgélni. Mikor megláttam ezt a terméket úgy gondoltam, hogy egy próbát megér, nem drága és már több Isana termék is bevállt, így a kosaramban landolt. Sajnos bár ne tettem volna! :(
Nekem már a maszk felhelyezésekor is problémák adódtak, túlságosan könnyen szakad az anyaga, illetve nem éreztem igazán átitatottnak hidratálóval. Ahogy rátettem az arcomra el kezdett csípni, kicsit vártam, hátha ez csak az elején van. De tévedtem. 5 perc után le kellett vennem a maszkot mert egyre jobban csípett. Nem csak az arcbőrömet, hanem a szememet is! Enyhén piros foltok is lettek tőle az arcomon!
Sajnos így kénytelen vagyok visszatérni a jóval drágább, de már bevált fátyolmaszkomhoz!

Garnier Tissue Nyugtató Maszk Kamillával

Garnier Tissue Nyugtató Maszk Kamillával
2019. október 11.

Én eddig két alkalommal használtam. A javallat ellenére 30 percig hagytam fent az arcomon, szerencsére semmi csípő érzést nem váltott ki nálam. Miután levettem hagytam, hogy beszívja teljesen a bőröm a hidratálót. Másnap reggelre hihetetlenül puhának és hidratáltnak éreztem az arcomat. Viszont, két dolog miatt érdemel csak két csillagot a termék. Először is az ára miatt, másrészről pedig azért mert ha a használat után 2 nappal felvittem az arcomra a megszokott hidratálómból akkor pár perccel később mintha radíroztam volna, darabokban jött le a krém a bőrömről. Ha akciósan vagy egy kicsit olcsóbban is hozzá lehet majd jutni a közeljövőben akkor még lehet, hogy adok neki egy újabb esélyt!