anitaaa04

Regisztráció dátuma: 2017. június 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. június 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Ordinary Mandelic Acid 10% + HA

The Ordinary Mandelic Acid 10% + HA
2021. augusztus 16.

Nemrég tértem át a tudatos arcápolásra. Ez volt az első hámlasztóm. Minden szabályt betartottam, amit ilyenkor kell, fokozatosan szoktattam hozzá a kémiai hámlasztáshoz a bőrömet. Alapvetően elégedett voltam ezzel a termékkel, másnapra puha bőrt varázsolt. Az egyetlen negatívum, amit a használata során tapasztaltam, hogy nehezen szívódott be az erősen zsíros, kombinált bőrömbe, illetve amikor éjszaka fent volt a bőrömön úgy csillogott tőle a fejem mint egy diszkógömb és nagyon zsíros érzetet hagyott maga után, néha már úgy éreztem megfullad a bőröm tőle.
Kombinált, zsíros bőrűeknek egyáltalán nem ajánlom, viszont normál és/vagy száraz bőrűeknek szerintem kitűnő választás.

Dove Nourishing Secrets Soothing Summer Ritual Tusfürdő

Dove Nourishing Secrets Soothing Summer Ritual Tusfürdő
2021. június 4.
(!)

Tesztelésre nyertem. Csodás illata van és ami a legjobb, hogy tartós is. Sajnálom, hogy csak limitált kiadás, beemelhetnék állandó termékcsaládként. Most kedvet kaptam és megpróbálom beszerezni a dezodort is. Remélem még sikerülni fog. Természetesen 5*. Ha meglátjátok valahol csapjatok le rá, nem fogtok csalódni!

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2021. április 1.

Középderékig érő, száraz végű, dús hajkoronám van. Nincs festve. Már régóta ki szerettem volna próbálni ezt a hajpakolást, ezért beruháztam rá. Kíváncsi voltam, hogy mennyire teljesít jól nálam, sok pozitív véleményt olvastam róla. Az illata tényleg nagyon szuper, két hónapja használom és igazából ennél több pozitívumot nálam nem hozott. Sőt, sajnos nekem inkább szárítja a hajvégeimet és seprűs kinézete lesz, hiába használom utána a megszokott hajvégápoló olajamat. Elhasználom ezt a hatalmas tégelyt, de újravenni biztosan nem fogom.