Best of Beauty 2019

anitaanett

Regisztráció dátuma: 2014. május 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. május 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Desert Sun Kézápoló Mousse

Balea Desert Sun Kézápoló Mousse
2019. május 9.

Január óta fájt rá a fogam. :D Egy kolleganőm használta és ő ajánlotta. Anno a zöld változatát is ki akartam próbálni, de mire odajutottam, hogy megveszem, addigra sajnos eltűnt a DM polcairól. :(
Egyszerűen imádom! A hidratálása, az illata és nem utolsó sorban a csomagolása megéri az 5 csillagot. A pumpás kiszerelés nagyon praktikus, mindig 1 nyomással pont elegendő mennyiséget juttatja a kezemre. Szerintem sokáig elég lesz így, hogy keveset kell nyomni belőle. Én nagyon meg vagyok vele elégedve, remélem még sokáig forgalomban lesz.

Balea Cosy Thailand Tusfürdő

Balea Cosy Thailand Tusfürdő
2019. május 9.

Nagyon kellemes édes, kókuszos illata van. Engem a naptejek illatára emlékeztet. A bőrön sokáig érezni az illatát használat után, nem szárít. Ár-érték arányban nagyon megéri, igazi nyári tusfürdő.

Lush Magic Wand Többször Használható Habfürdő

Lush Magic Wand Többször Használható Habfürdő
2019. április 22.

3 évvel ezelőtt szereztem be és akkor is használtam el, de úgy emlékszem rá, mintha most lett volna. :D Igazi csajos Lush termék! Az illata mennyei, szó szerint varázslatos, a forró fürdővízbe mártva szép rózsaszínné színezte azt, és akkor még pluszba jön hozzá, hogy csillámos! Kell ennél több?! Én úgy voltam vele, hogy NEM! Engem teljesen elvarázsolt, ki se akartam jönni a kádból. :D Utána még kb 2-3 alkalommal tudtam használni, elraktam egy zacskóba miután teljesen megszáradt. A kis csengő rajta nagyon cuki, az még most is meg van.

2 MÁRKA

3 ÖSSZETEVŐ

Triethylene Glycol Hydrogenated Rosinate eo EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Actinidia Chinensis Fruit Juice EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!