AnitaHorvath

Regisztráció dátuma: 2015. március 4.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. március 4.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Zuii Organic Bio Vegán Szempillaspirál

Zuii Organic Bio Vegán Szempillaspirál
2017. június 3.

Nekem az Earth színben van meg. Nagyon szépen szétválasztja a szempillákat, az illata kellemes virágos, és a tartósságára sincs panaszom. Az egyetlen negatívum, hogy a felvitele szerintem kicsit macerás, nekem legalábbis 3-4* kell áthúznom vele a pilláimat mire teljesen lefedi, de ettől függetlenül 5 csillagos. :)

Lekellet vonnom egy csillagot sajnos. :( Eddig még nem használtam ezt a szempillaspirált ilyen meleg időben, és sajnos azt kellett tapasztalnom, hogy a nap végére leolvadt a szemem alá. Hűvösebb időben még mindig kedvenc. :)

Zuii Organic Maxi Lash Szempillaspirál

Zuii Organic Maxi Lash Szempillaspirál
2015. augusztus 13.

Legújabb kedvencem :)
A sima zuii szempillaspirál sajnos csak hideg időben használható, mert melegben egyszerűen leolvad az emberről. Alig vártam már, hogy a kezeimbe kapjam viszont ezt az új kenődés mentes változatot és tesztelhessem. Az eredmény pedig túlteljesített az elvárásaimon. Egy másfél órás izzasztó futás után sem jött le, viszont szappannal nagyon egyszerű lemosni. Nekem ez 5* :)

Essence Nude Glam Körömlakk

Essence Nude Glam Körömlakk
2015. március 7.

Két-háromszor át kell kenni ahhoz, hogy szépen fedjen, ráadásul hamar elkezd lepattogni. Nekem a 3. használatkor már szinte kenhetetlen volt az állaga annyira beszáradt, pedig rendesen rátekertem a tetejét.

1 ÖSSZETEVŐ