anitakasza

Regisztráció dátuma: 2014. december 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. december 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

H&M Szemfestéklemosó

H&M Szemfestéklemosó
2021. január 26.

Elsőre nagyon jó kis terméknek tűnt. Szépen lehozta a vízálló szemfestéket, nem is csípett és az allergiás pirosság is elmaradt! Azt gondoltam a sok keresgélés után végre megtaláltam az igazit. De sajnos nem.. Gyorsan el is hagyott.. Körülbelűl 20-30 perc elteltével elkezdezdett tőle könnyezni a szemem, így aki szembe jött velem az utcán rögtön láthatta, hogy itt véget ért egy románc :(

H&M Összecsukható Sminkecset

H&M Összecsukható Sminkecset
2021. január 26.

Lassan 4 éve megvan már, nagyon szeretem. Mindig ilyet kerestem, amit össze lehet csukni. Nagyon jó a szőre, természetes finom, puha szálakból van. Sűrű, tömött, ezért én ásványi poralapozóhoz használom és tökéletes. Egy baja van, hogy mostanában nem lehet kapni... Remélem elkezdik újra gyártani, mert szegénykém mostmár megérne egy cserét!

Oriflame Pure Skin Frissítő Arctonik

Oriflame Pure Skin Frissítő Arctonik
2017. február 8.

Az arctisztítóval együtt használom és nagyon szeretem! Nagyon finom az illata és széppé varázsolja az egyenetlen pattanásos bőrt! A szem környéket viszont szigorúan ki kell hagyni, mert az a területet képes irritálni, de ez nem von le az értékéből! A teafás Love Nature termékcsalád helyett inkább ezt fogom a jövőben megvenni!