Anitamakeup

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 6 eladás
Megnézem

Alverde Ecsetes Korrektor

Alverde Ecsetes Korrektor
2016. november 22.

Féláron kuponnal, gondoltam veszek egyet, korrektor úgyis mindig kell, ki tudja lehet még jó is lesz :)
Hát nem az.... Semmi de semmi fedése, hacsak az nem számít annak, hogy nem lehet eldolgozni semmivel és semmilyen módon, így elég rondán ott marad darabokban a bőrön :O
Nekem ez kuka szóval teljes pénzkidobás :(

Avon Luck La Vie EDP

Avon Luck La Vie EDP
2016. november 22.

Kellemes csalódás nekem ez a parfüm. Nem használnám minden nap és alkalomra sem, mert ahhoz azért elég " avonos " illatkategória, de abszolút jó a hétköznapokra, munkába.
tartós, legalább 6 órán át illatozott rajtam, nekem nem túl édes, inkább nagyon émelyítő, de nem az édessége miatt, talán az erősebb gyümölcs illat ami nagyon uralkodó benne.
Az üvegcse csodaszép, ez is sokat számít, de szerencsére a benne lévő termék sem szerepel rosszul.

Yves Rocher So Elixir EDP

Yves Rocher So Elixir EDP
2016. november 22.

Előre leszögezném, nem szoktam parfümöket lehúzni csak mert nekem nem tetszik, de ez több sebből is vérzik.
Rengeteg parfümöm van, mondhatni gyűjtője vagyok, és szeretek mindent ami finom, jó, különlgeses, tucatillat, mindent...
Nos ez a parfüm első kifújásra nekem tömény, szúrós, zavaró, már majdnem büdös.
Nagyjából negyed óra múlva, csillapodik, összeáll, egy egyszerű virágos, talán kicsit citrusos illattá, olyan kis semmilyenné.
Majd szintén negyed óra múlva, megszagolom a csuklóm és láss csodát, teljesen eltűnt a parfüm.... :O
Ha nagyon erősen szimatolom, talán érzem, hogy bizony volt valami odafújva, de kb mintha legalább 16 órával ezelőtt történt volna.
Hát kérem szépen, megosztó a véleményem yves rocherék parfüm kreációikról, van amit nagyon kedvelek, van amitől sokkot kaptam annyira rossz, nos ezzel az utóbbi csoport lett gazdagabb az én véleményládámban...
Sajnálom, mert nem olcsó ehhez képest, de ennél még az anno fiatal lenyzóként használt kis puma edt -m vagy egy neve nincs fújkálós valamim is tartósabb, sőt kellemesebb illatú volt :(
Erre nagy jó indulattal sem tudok jobbat mondani vagy adni, ismeretlenül ne rendelje meg senki, nehogy csalódjon!