anitanadasdi

Regisztráció dátuma: 2012. január 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. január 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Sanatopic Intenzív Bőrpuhító

Sanatopic Intenzív Bőrpuhító
2012. február 7.

én nagyon elégedett vagyok vele. Puplitis sicca nevű atópiás ekcémám van. Egy hete használom a krémet, ahogy víz éri a kezem, bekenem. és még egyszer-kétszer egy nap. Nem képez egy plusz réteget a kezemen, másodpercek alatt beszívódik, és mintha belülről töltené fel az ujjhegyeim bőrét. Amiért jobb, mint a Spirig-féle Excipial, az az ára-érték aránya. Az Excipial 50ml, és 1300Ft. vettem a gyógyszertárban, a Sanatropic 200m, és 1250Ft. Az illata nem a legkellemesebb, de pár nap alatt megszoktam, és inkább hálás voltam, hogy nincs benne parfüm.

Faith In Nature Neemfa és Propolisz Sampon

Faith In Nature Neemfa és Propolisz Sampon
2012. február 7.

Egy hónapja használom a sampont, és valóban megszűnt a viszkető érzés, és kevésbé korpásodik a hajam. A biohair-ben ajánlották. Ami nagyon nagyon jó benne, hogy tökéletesen tisztítja a hajam, de közben nem szárítja ki. A párom is elkezdte használni, ő két-három naponta mos hajat, és én fényesebbnek, erősebbnek látom a frizuráját.

Alverde Vitamin Bőrfeszesítő Nappali Arckrém Q10 és Goji Bogyó Kivonattal (régi)

2012. január 29.

tényleg hagy egy kis maszkos érzést, de jót tett a bőrömnek, fényesebb, simább, ránctalanabb lett. esti és reggeli kérmnek is ezt használom, praktikus az adagolása, kevés is elég belőle.

1 ÖSSZETEVŐ

Ceteth-10 ti|eu EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott