anitanatalia

Regisztráció dátuma: 2016. február 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. február 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem

Clinique Superprimer Universal Face Primer

Clinique Superprimer Universal Face Primer
2016. július 8.

Zseniális termék, annyira, hogy nem is szeretnék több primert kipróbálni. Úgy érzem megtaláltam a tökéletest. Egész nap fent marad az alapozóm nyáron is, ha ezt használom. Mivel nincs benne illatanyag és az arcom többi részén sem okozott soha irritációt, elkezdtem szemkörnyékre is használni korrektor alá. Remekül működik, így nem kell púderrel fixálnom a korrektort, de mégis a helyén marad és nem ül be a ráncokba.

Klairs Illuminating Supple Blemish Cream (BB Cream)

Klairs Illuminating Supple Blemish Cream (BB Cream)
2016. február 25.

Nagyon szuper BB, eddigi kedvencem! Igaz, hogy van benne illatanyag, aminek a jelenléte érthetetlen számomra, mert szerintem inkább kellemetlen az illata, mint kellemes de mivel alig érezhető és nem is irritál ezért nem zavar annyira. Egyenletes a fedése, egyáltalán nem szárít, nem tömíti el a pórusaimat. A színe tökéletesen beleolvad a bőrömbe (NW20), alig észrevehető, hogy rajtam van. Túl sok fedése nincs, de mivel BB nem is várható el. A pirosságot szépen elfedi és kiegyenlíti a bőrtónust. Van egy enyhe bőrfénye, ami lehet egy olajosabb bőrön már sok lenne. Száraz bőrön nekem működik, természetesnek hat, nap végére sem húzódik tőle a bőröm.

Bionsen Roll-On Deo Caring Touch

Bionsen Roll-On Deo Caring Touch
2016. február 24.

Nagyon nagyon szeretem ezt a dezodort. Előtte nem tudtam megérteni, hogy lehet rajongani egy dezodorért, most már tudom. Csak ömlengeni tudok, ha szóba kerül. Az illata kellemes, friss, nem túl tolakodó. Egyáltalán nem irritálja a hónaljamat, simán felkenem szőrtelenítés után egyből. Régebben gyakran hámlott és viszketett a hónaljam a szárazságtól. Több mint egy éve használom, azóta puha a hónaljam, egyszer sem hámlott, viszketni és vörösödni sem szokott. Mivel nem járok túl gyakran DM-be 3-asával veszem, így nem kell azon aggódnom, hogy kifogy.

Megj.: A dezodor átlagosan birkózik meg az izzadsággal, nyáron újra szoktam kenni nap közben. Ha valaki bombabiztos megoldást keres, az inkább keressen tovább. Nekem főleg a kíméletessége miatt csodaszer. Amiket előtte próbáltam és kíméletesnek találtam, azok semmit sem használtak izzadás ellen.