AnitaUrgyan

Regisztráció dátuma: 2019. január 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. január 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Lacoste Pour Femme

Lacoste Pour Femme
2019. november 16.

Nyár közepén vettem. Irodai illatnak jó, de se nem tartós, se nem különleges. A legnagyobbat vettem, kevesebb, mint félig van, mert akárhogyan fújom, egy óra múlva semmi. A leszáradása nem rossz, de egyszerűen semmilyen. Bárcsak írhatnék jobbat róla. Kidobott pénz volt.

H&M Above The Clouds EDT

H&M Above The Clouds EDT
2019. október 4.

Online rendeltem.
Elnézést azoktól, akik öt csillagot adtak rá. Thierry Mugler illatokhoz vagyok szokva, enyhébbre, egyszerűbbre vágytam.
Én kifújáskor sosem szagolok, hagyok pár percet, bőrre és ruházta is vegyesen fújok, ami először megcsap, azt rögzítem, de várok. -öt perc, tíz perc, fél óra, óra után szaglászok. Új illat előtt nem használok csak illatmentes dezodort, hogy semmi ne zavarjon.
Az illata egyből bőrközeli, nulla hatósugárral.
Egy óra múlva nem tudtam csekkolni se ruhán,se bőrön, mert már nem volt mit. Addig viszont, egy tiszta, nyugodt, pézsmás, egyszerű, száradt ruhák némi öblítő illattal -szerű illata van. Némi rózsa, mint virág, de nagyon gyengén.
Kolléganőmre fújtam, hogy hátha. De neki még csak nem is tetszett, és kifejezetten őrült, hogy egy óra múlva nyoma sem volt. Sajnálom, többet vártam, a t-shirt illatot is megrendeltem, az viszont 3 órája leng körbe és ketten is kérdezték, mi is ez.

Thierry Mugler Alien EDP

Thierry Mugler Alien EDP
2019. szeptember 25.

Két hete megvettem a Mugler Angel Muse edp-t. 20 éve vagyok Angel fan, természetes, hogy tetszett, jól állt rajtam, iszonyú tartós, imádom is.
Egy hete kipróbálhattam az Alien-t. Különleges, tartós, jellegzetes illat. Egyet tudni kell az összes Mugler parfümről, mind megosztó. Vagy imádják vagy utálják, középút igazából nincs.
Egy barátnőmnek parfümboltja van (minő szerencsés is vagyok) szóval első kézből tudok mindig az újdonságokról. Alien eddig elkerült.
Én soha nem szagolok meg azonnal kifújt illatot, mindig várok néhány percet elsőre, majd fél órát, egy órát, és óránként szaglászok.
Alien is megosztó csoda, vagy működik az adott nővel, vagy nem. Lássatok csodát, a parfümboltos barátnőm azt mondta, ő parfümösként ugye nem használ parfümöt :) de az a három négy illat amit eddig a történeleben viselt, az egyikőjük az Alien volt.
Felkerült a listámra, nemsokára az enyém lesz. Bizony, Alien-hez is orr kell, sokan nem érzik az illatokban az adott összetevőket, csak egy egy virággal vagy életkorral azonosítják. Érdemes ruhára és bőrre fújni, még jobb, hogy bőrre fújva utána a ruha is kap belőle ahogy a bőrhöz ér. Várni kell vele, ez az illat érik az idővel. Ruhán napokig érezhető, bőrön változó, ugye ez kémia. Néhányan írják, hogy téli vagy nyári illat, meleggel vagy hűvös idővel harmonizál az emberen. Bizonyára ez is olyan, hogy kinek mi válik be. Ha a parfüm megtalálja viselőjét, évszaktól, napszaktól, alkalomtól függetlenül öleli a nőt, hozzásegít a megjelenéséhez. Alien ilyen, földöntúli, mégis ő a NŐ. Amúgy ezt is imádják a férfiak, de ahogy észrevettem, a Mugler parfümökkel ez általában így van. Ő egy lehengerlő, titokzatos csoda. Akik nem értik, utálják, akik értik, viselik. Na így kell hozzá állni - szerintem. :)