anitazs

Regisztráció dátuma: 2014. március 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. március 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Neutrogena Cellular Boost Eye Rejuvenating Cream

Neutrogena Cellular Boost Eye Rejuvenating Cream
2020. július 12.

Szerencsére ki tudtam próbálni, így biztos, hogy nem fogom megvenni, ugyanis nagyon csíp. Az összetevôket látva nem csodálkozom...

Lancôme Bi-Facil Non Oily Instant Cleanser Sensitive Eyes

Lancôme Bi-Facil Non Oily Instant Cleanser Sensitive Eyes
2020. február 27.

Nem tudok elmenni amellett, hogy érzékeny bôrre ajánlják, mégis úszik a parfümben.
Az eredményt tekintve sem vagyok elájulva, a vízálló sminket csak többszöri használatra szedi le, ennél jobb kétfázisú lemosót használtam elôtte, töredék áron.

Kár, mert szeretem a márkát.

Hayejin Nyugtató Fátyolmaszk Teafa Kivonattal

Hayejin Nyugtató Fátyolmaszk Teafa Kivonattal
2020. február 23.

Nagyon szeretném szeretni ezt a márkát, mert egyébként kedvelem a koreai fátyolmaszkokat.
Kevert, inkább zsíros típusú az arcbôröm, azt gondoltam, a teafa jó választás lesz.

Egy hete használtom (egy tasak tartalmát több alkalommal, hiszen az alján összegyûlik egy csomó hatóanyag, amit vétek lenne kidobni). Eddig az a tapasztalatom, hogy ez mégsem az én bôrömnek való, ezért is csodálkozom, hogy itt minden arctípusra ajánlott. A teafa köztudottan szárító hatású. Ott, ahol az én arcom kiszáradásra hajlamos, ki is száradt tôle, viszont ahol zsíros, furcsa fényes, csillogó maradt használat után.

Nagyon sajnálom, mert a feszesítô, feltöltô hatását érzem és látható, de nem minden bôrtípusra való.
Lehet, hogy elhasználom a többit is és update-elek majd.