Anna-

2050 pont

Regisztráció dátuma: 2013. június 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

2050 pont

Regisztráció dátuma: 2013. június 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

NARS Pore & Shine Control Primer

NARS Pore & Shine Control Primer
2021. május 28.

Ez a cucc egy csoda!!! Baromi jól mattít, a pórusok láthatóságát abszolút csökkenti, kb. porcelán bőrt ad, alapozó gyönyörűen mutat rajta. Elég sok primert próbáltam már, de ez az eddigi legjobb. Vendéglátában dolgozom, így nagyon fontos nekem, hogy egész nap tartson a sminkem, ne kelljen púderezgetni, ne mozduljon el, a maszkviselés se "maszatoljon" el semmit, és ez a primer abszolút hozza mindezt. Délelőtt felrakom, éjfélkor ugyan olyan matt és blurred az arcom.

La Roche-Posay Anthelios Shaka SPF50+

La Roche-Posay Anthelios Shaka SPF50+
2021. április 6.

2-t használtam el belőle. Az első flakon(?) használatnál nagyon szerettem, de a másodiknál valahogy konkrétan megutáltam a terméket. Elkezdett nagyon zavarni, hogy baromira fénylik tőle az arcom, nem szívódik be rendesen. Nem volt kellemes használni már egy idő után. Alig vártam, hogy elfogyjon és vehessek mást helyette.

Paula's Choice Defense Essential Glow Moisturizer SPF30

Paula's Choice Defense Essential Glow Moisturizer SPF30
2021. március 17.

Delux mintát rendeltem belőle. Teljesen jó kis fényvédő, eléggé hidratál is (nem teszek alá külön hidratálót). Egyetlen bajom van vele, mégpedig hogy van egy enyhe színezettsége. Nagyon szép fényt ad, viszont én amúgy is elég fehér bőrű vagyok, és erre rájön egy ilyen gyöngyház árnyalat(?), és úgy nézek ki mint egy hulla... amivel nincs baj, ha teszek rá sminket, de magában, smink mentes napokon nagyon nem jó...Megijedek ha tükörbe nézek... Pedig nagyon tudnám szeretni, ha egy kicsit melegebb árnyalata lenne.