Anna0823

Regisztráció dátuma: 2017. október 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. október 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Huda Beauty The New Nude Palette

Huda Beauty The New Nude Palette
2018. december 20.

Ez az első Huda Beauty palettám (amint megláttam, tudtam, hogy ez kell), és nagyon örülök, hogy megvettem. :)
Amit nem értek benne, az a “beépített” szemhéjalap. Maga az ötlet jó, csak szerintem ebben a formában nem praktikus. Jobban örültem volna helyette plusz egy színnek. De ezt leszámítva maga az álom! :)
A matt színeket nagyon jól el lehet dolgozni és erősen pigmentáltak, a crushed pearl-ös 4 db szín is csodás, Kinky is gyönyörű, na és a glitterek...Azokra nincsenek szavak. (Az más kérdés, hogy milyen gyakran használ az ember lánya glittert.)
Szerintem annak, aki szereti ezt a színvilágot, tökéletes ez a paletta, mert a teljesen visszafogott sminktől a glitteresig mindent el lehet vele készíteni.
A Catrice-es szemhéjalappal és az Essence-es glitter glue-val azt is kibírta egy glitteres sminkem, hogy benne aludtam, úgyhogy a tartósságával sincsenek gondok.
Élőben sokkal szebb a paletta, mint képeken. :)
Csak ajánlani tudom!

Too Faced Gingerbread Spice Eye Shadow Palette

Too Faced Gingerbread Spice Eye Shadow Palette
2018. december 20.

Ez az első ilyen alakú Too Faced-es palettám (amúgy a negyedik), és annyira szeretem!!! A csomagolása nagyon aranyos, és illik az ünnepekhez. Az illata is nagyon finom, de nem mondanám gingerbread-illatnak (mondjuk nem is ez a lényeg).
A matt színei annyira pigmentáltak, hogy nagyon finoman kell csak hozzáérinteni az ecsetet a festékhez. A nem matt színek közül egyedül Spiced Rum-mal nem vagyok eddig megelégedve (de lehet, hogy csak meg kell találnom hozzá a megfelelő ecsetet). Viszont Warm&Toasty tökéletes egy ünnepi sminkhez, Hot Toddy meg valami álom Gumdroppal és/vagy Spice is Nice-szal. Szerintem ez egy szuper paletta, megéri az árát. :)

Essence Superlast Szemhéjtus - Mélyfekete

Essence Superlast Szemhéjtus - Mélyfekete
2018. július 25.

Azt írja a csomagolásán, hogy “unique slim applicator”. Hát ez minden, csak nem unique, és nem slim. Ráadául kinyitáskor hajlamos mindenhova fröccsenni, úgyhogy ezt nagyon nem ajánlom senkinek. Maga a festéke jó lenne, de sem az applikátor, sem a csomagolás nincsen jól megtervezve.